УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:14, 07 квітня 2020
Команда благодійного фонду MagneticOne.org, група компаній MagneticOne у партнерстві з ТОВ Biofert («Біоферт») долучилися до боротьби з коронавірусом в Тернопільській області, надавши у вигляді благод..
09:11, 07 квітня 2020
Протягом 6 квітня за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 143 повідомлення про нові підтверджені випадки.
08:40, 07 квітня 2020
Оприлюднення даних щодо захворюваності на COVID-19 в Україні від Центру громадського здоров'я та Міністерства охорони здоров'я України відбуватиметься раз на добу щоранку о 9:30.
всі новини

В Україні з’явиться День сімейної медицини

Сьогодні запровадження нового професійного свята підтримав Кабмін, ухваливши проект відповідного указу Президента. Раніше ідею започаткувати в Україні День сімейної медицини підтримали українська та міжнародна медичні спільноти та громадськість.
 
Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас: 80% усіх звернень відбуваються саме на цьому рівні. Залучити до цього свята ми хочемо не лише лікарів загальної практики – сімейних лікарів та медиків первинної ланки, але і сім’ю як первинний та основний осередок суспільства.
 
У світі «Всесвітній день сімейного лікаря» відзначається 19 травня. Його запровадили у 2010 з ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, до якої входить і Українська асоціація сімейних лікарів.
 
За медреформою, ви більше не будете прив’язані до лікарів первинної ланки за місцем прописки, а зможете вільно обрати того фахівця, якому довіряєте. Сподіваємося, для пацієнтів нове професійне свято стане гарним нагадуванням, що замість самолікування у вас завжди є можливість запитати кваліфікованої поради у професіонала. Або просто сказати слова вдячності. Для влади, у тому числі на місцях, – заохоченням розвивати та модернізувати сімейну медицину. А для студентів-медиків – іти в цю ключову для збереження здоров’я людей професію.
 
Повідомляє прес-служба МОЗ України

Читайте також