УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:00, 20 березня 2019
У неділю, 24 березня, відбудеться просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Час: з 10:00 до 15:00 години. Місце: м.Тернопіль, Театральний майдан (біля Драмтеатру).
09:00, 19 березня 2019
У п’ятницю, 22 березня о 11.00 год. в приміщенні обласного протитуберкульозного диспансеру відбудеться круглий стіл приурочений Всесвітньому та Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом. Відправка ..
08:50, 18 березня 2019
На сьогоднішній день вкрай актуальним є питання надання якісної медичної допомоги сільському населенню. Одне з головних завдань - це створення гідних умов для роботи медичного персоналу.
всі новини

Відкриття кабінету психоемоційної розгрузки для учасників антитерористичної операції відбулося у Заліщиках

14 грудня, за участі начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука в Заліщицькому обласному комунальному госпіталі інвалідів війни та реабілітованих відбулося урочисте відкриття кабінету психоемоційної розгрузки для учасників антитерористичної операції.

«Сучасний кабінет психологічного розвантаження — це не звичайне приміщення, де працює психолог. Воно має відповідати критеріям комфорту: освітленню, рівню шуму, вентиляції. Важливу роль відіграє навіть колір стін, підлоги, зручність крісел, на яких сидять воїни. Для кожного учасника антитерористичної операції варто підбирати відповідну, індивідуальну методику. Адже психологічне розвантаження є одним із найважливіших елементів відновлення психічної рівноваги. За допомогою психологічної релаксації стає можливим знизити рівень нервово-психічної напруженості, швидше відновити витрачену нервову енергію і, тим самим, зробити істотний вплив на прискорення процесів відновлення в інших органах і системах організму» - наголосив очільник охорони здоров’я Володимир Григорович Богайчук.

Ініціативу Володимира Івановича Демчука – головного лікаря Заліщицького обласного комунального госпіталю інвалідів війни та реабілітованих по створенню сучасного кабінету психологічного розвантаження підтримали: голови Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради, команда управління охорони здоров’я тернопільської обласної державної адміністрації, Християнська Спілка в особі військового Капелана Кривенчука Василя Яковича, Обласна Спілка Воїнів Афганістану, військова організація «Ветерани за Україну», Обласна Спілка Учасників АТО, учасники бойових дій Боярчук В.О., Бірюков О.С..

ДОВІДКОВО: у Заліщицькому обласному комунальному госпіталі інвалідів війни та реабілітованих у 2017 році проведений ремонт та реконструкція палат в кардіологічному відділенні силами працівників госпіталю, проведений ремонт в кабінетах та коридорі на 1 поверсі . В кардіологічному відділенні зроблена реконструкція 5-ти палат для покращеного перебування хворих. Палати реконструйовано таким чином, що кількість ліжок зменшена з 5-ти до 2-3-х ліжок. У палатах виділено місце з реконструкцією для гігієни хворого, а саме: - проведений ремонт плиточник робіт; - проведено заміну водопровідних труб; - заміна каналізаційних труб (50×100); - замінена електропроводка; - проведено заміну покриття підлоги у палатах; - встановлені бойлери, умивальники, раковини, піддони душових кабін, унітази. - проведена заміна світильників у кардіологічному відділенні на економні діодні лампи; - у 3-х палатах проведена заміна старих ліжок на нові, виробництва мебельної фабрики м Тернопіль; - проведено заміну вікон, дверей на металопластикові (8 дверей, 4 вікна). Зроблена реконструкція 2-х палат, для психо-емоційного розвантаження, де буде працювати лікар психолог з учасниками АТО. Адміністрація госпіталю працює над ремонтом відділення водолікування, і для покращення матеріально-технічної бази для комфортного лікування ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також