УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:35, 19 жовтня 2018
На Тернопільщині відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Степана Барни 19 жовтня оголошено Днем жалоби.
09:20, 12 жовтня 2018
Відбулася науково-практична конференція на тему: "Організація і надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Сучасний алгоритм екстреної медичної допомоги постраждалим у ДТП з масовим ураженням..
08:30, 12 жовтня 2018
З 11 по 12 жовтня у конференц-залі КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: "Сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань ..
всі новини

Відбулися переривчасті курси з питань анестезіології та інтенсивної терапії

Відповідно до плану основних організаційних заходів управління охорони здоров’я облдержадміністрації на 2017 рік та з метою підвищення фахового рівня лікарів-анестезіологів, 28 грудня, в приміщенні комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої медичної допомоги», були проведені переривчасті курси з питань анестезіології та інтенсивної терапії. 
Під час курсів розглядались наступні питання:
1. Вступне слово директора комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої медичної допомоги»
Я.Ф. Чайківського.
2. Шоки, базові питання. Інтенсивна терапія різних видів шоку.
Доповідач: доктор медичних наук Ю.Л. Кучин, професор кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії ПДО Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, директор Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
3. Організація надання невідкладної допомоги хворим із шоками в умовах КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої медичної допомоги».
Доповідач: завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «ТМКЛШМД» П.В. Комар.
4. Спосіб безперервного моніторингу центральної гемодинаміки за допомогою технології esCCO в анестезіології та інтенсивній терапії.
Доповідач: Головний позаштатний анестезіолог УОЗ О.В. Ємяшев.
5. Сучасні можливості ендоваскулярних втручань. Б.Я. Маслій .

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також