УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
17:10, 05 червня 2020
Про це проінформувала під час чергового засідання регіонального Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням..
16:45, 05 червня 2020
Члени штабу ґрунтовно обговорили готовність медичних закладів для надання допомоги хворим на коронавірус та інші питання.
16:36, 05 червня 2020
Сьогодні, 5 червня, відбулася конференція за допомогою Zoom в режимі онлайн під головуванням заступника голови ОДА Ігоря Гайдука та в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ Ук..
всі новини

Питання виплат зарплат медикам Підволочиської ЦРЛ – на контролі в ОДА

Медзаклад не може укласти всі договори щодо медичне обслуговування населення з НСЗУ й отримувати оплату за надання медичних послуг в рамках Програми медичних гарантій через ліцензію даного лікувального закладу на медичну практику, яка завершилася.

Дане питання вивчав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час робочої поїздки 18 травня спільно з начальником УОЗ Володимиром Богайчуком.

Дія перехідної ліцензії даного лікувального закладу на медичну практику завершилася ще 11 травня. Відповідно, заклад не зможе укласти всі договори про медичне обслуговування населення з НСЗУ й отримувати оплату за надання медичних послуг в рамках програми медичних гарантій. Як пояснює головний лікар Підволочиської центральної районної лікарні Петро Маховський, пакет документів ліцензійна комісія вже декілька разів повертала, оскільки були виявлені певні помилки. На даний час документи досі перебувають на розгляді у ліцензійній комісії.

Разом із тим Петро Маховський запевняє: гроші на зарплати для медиків є, аванс за травень вже виплатили.

Підволочиська центральна районна лікарня на сьогоднішній день не має ліцензії.

«Вже понад тиждень персонал працює без відповідного спеціального дозволу на здійснення даної діяльності і це неприпустимо. Вважаю, виною цьому є халатність головного лікаря. Він ставить під загрозу навіть ту ж саму виплату за квітень 300% надбавки лікарям, які боролися з COVID-19», — зазначив Володимир Труш.

Головний лікар запевнив, що вже до кінця тижня документ буде отриманий.

За інформацією Тернопільської ОДА


Читайте також