УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:20, 14 лютого 2019
З цієї нагоди на Тернопільщину, 13 лютого завітали представники франко-українських благодійних асоціацій «Венде-Україна» та «Веселі Черевички» із Франції.
08:10, 14 лютого 2019
"Наше завдання зробити усе для того, щоб пам'ять про воїнів, які віддали своє життя під час бойових дій на території інших держав, жила вічно"-Степан Барна.
14:05, 13 лютого 2019
Начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук, 13 лютого провів засідання медичної ради у Зборівському районі.
всі новини

«День ізраїльської медицини»

19 січня у Тернополі відбувся «День ізраїльської медицини».
Кожен з медиків – кардіолог Олександр Штурман, ортопед Михаїл Райхель та окуліст Валерій Берсудський – поспілкувався з лікарями та пацієнтами і поділився досвідом у профільному відділенні. Ізраїльські лікарі провели прийоми, консультації, майстер-класи та лекції для своїх українських колег. В рамках «Дня ізраїльської медицини» медики надали консультації десяткам пацієнтів, обговорили останні новації медицини та шляхи співпраці з тернопільськими лікарями.
 
«Ми, ізраїльтяни, з вдячністю ставимося до будь-яких знаків підтримки Ізраїлю, і, розуміючи непросту ситуацію в Україні, яка склалася сьогодні, не можемо не висловити свою підтримку. Тим паче, кожен з нас має українське коріння. Мій прадід, наприклад, був одним із засновників служби швидкої допомоги у Києві на початку минулого століття» - розповів ізраїльський лікар Олександр Штурман.
 
Високо оцінили проведення такого заходу і тернополяни, зокрема керівник департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук зазначив: «Це був дуже корисний візит. Наші лікарі змогли поспілкуватись зі своїми ізраїльськими колегами, ознайомитись з останніми медичними технологіями. Ми отримали орієнтири для особистого розвитку, побачили свої слабкі та сильні сторони, і дуже вдячні ізраїльтянам за доволі високу оцінку рівня тернопільських лікарів».
 
Я щасливий, що разом з Єврейським фондом підтримки України» та головою Наглядової ради «Об’єднання іудейських релігійних організацій України» Pavel Feldblyum зміг долучитися до організації цього вкрай важливого заходу. Такі події якнайкраще підтверджують щиру дружбу, яка існує між ізраїльським та українським народами. Докладатиму усіх зусиль для того, щоб «Дні ізраїльської медицини» стали доброю традицією і у майбутньому відбулися у різних куточках України.
 
Повідомляє на свої сторінц у facebook Олег Вишняков - консул Ізраїльської держави в Україні

Читайте також