УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:20, 15 серпня 2018
14 серпня 2018 року в Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні проводилася регіональна робоча зустріч “Реформування медсестринства в охороні здоров’я України. Адмініст..
12:40, 10 серпня 2018
Тернопільська обласна рада вирішила передати з балансу виконавчого апарату Тернопільської обласної ради на баланс інформаційно – аналітичного центру медичної статистики комп’ютерну техніку.
12:26, 10 серпня 2018
Таке рішення прийняли депутати обласної ради. У ньому, зокрема, йдеться: «Зобов’язати керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської обла..
всі новини

«День ізраїльської медицини»

19 січня у Тернополі відбувся «День ізраїльської медицини».
Кожен з медиків – кардіолог Олександр Штурман, ортопед Михаїл Райхель та окуліст Валерій Берсудський – поспілкувався з лікарями та пацієнтами і поділився досвідом у профільному відділенні. Ізраїльські лікарі провели прийоми, консультації, майстер-класи та лекції для своїх українських колег. В рамках «Дня ізраїльської медицини» медики надали консультації десяткам пацієнтів, обговорили останні новації медицини та шляхи співпраці з тернопільськими лікарями.
 
«Ми, ізраїльтяни, з вдячністю ставимося до будь-яких знаків підтримки Ізраїлю, і, розуміючи непросту ситуацію в Україні, яка склалася сьогодні, не можемо не висловити свою підтримку. Тим паче, кожен з нас має українське коріння. Мій прадід, наприклад, був одним із засновників служби швидкої допомоги у Києві на початку минулого століття» - розповів ізраїльський лікар Олександр Штурман.
 
Високо оцінили проведення такого заходу і тернополяни, зокрема керівник департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук зазначив: «Це був дуже корисний візит. Наші лікарі змогли поспілкуватись зі своїми ізраїльськими колегами, ознайомитись з останніми медичними технологіями. Ми отримали орієнтири для особистого розвитку, побачили свої слабкі та сильні сторони, і дуже вдячні ізраїльтянам за доволі високу оцінку рівня тернопільських лікарів».
 
Я щасливий, що разом з Єврейським фондом підтримки України» та головою Наглядової ради «Об’єднання іудейських релігійних організацій України» Pavel Feldblyum зміг долучитися до організації цього вкрай важливого заходу. Такі події якнайкраще підтверджують щиру дружбу, яка існує між ізраїльським та українським народами. Докладатиму усіх зусиль для того, щоб «Дні ізраїльської медицини» стали доброю традицією і у майбутньому відбулися у різних куточках України.
 
Повідомляє на свої сторінц у facebook Олег Вишняков - консул Ізраїльської держави в Україні

Читайте також