УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:14, 07 квітня 2020
Команда благодійного фонду MagneticOne.org, група компаній MagneticOne у партнерстві з ТОВ Biofert («Біоферт») долучилися до боротьби з коронавірусом в Тернопільській області, надавши у вигляді благод..
09:11, 07 квітня 2020
Протягом 6 квітня за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 143 повідомлення про нові підтверджені випадки.
08:40, 07 квітня 2020
Оприлюднення даних щодо захворюваності на COVID-19 в Україні від Центру громадського здоров'я та Міністерства охорони здоров'я України відбуватиметься раз на добу щоранку о 9:30.
всі новини

Cпільне засідання медичної ради

2 лютого 2018 року на базі КУ ТРР «Теребовлянсьтка ЦРЛ» відбулося спільне засідання медичної ради Теребовлянської центральної районної лікарні та Теребовлянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, в ході якого медики району підбили підсумки роботи за 2017 рік.

Участь у засіданні медичної ради взяли:  начальник управління охорони здоров’я ОДА Богайчук В.Г., голова райдержадміністрації Ништа Ю.М., заступник голови районної ради Трапова О.М. , міський голова Поперечний С.І. голова ОТГ та голова Іванівської ОТГ  Шафранський В.С..

Представники двох медичних структур району озвучили статистичні дані у різних напрямках роботи. Зокрема було проаналізовано рівень захворюваності населення, рівень первинної інвалідності, госпіталізації хворих, проведення обстежень, а також профілактичну роботу в напрямку раннього виявлення захворювань. Не оминули увагою  і фінансову та господарську діяльність закладів охорони здоров’я.

Як зазначив головний лікар ЦРЛ Михайло Никеруй, в минулому році на лікарню були скеровані суттєві капіталовкладення. З різних джерел на неї витрачено більше 2,5 мільйона гривень.

Особливий акцент було зроблено на надання якісної медичної допомоги впровадження плану оптимізації, зміцнення матеріально технічної бази. Так, у 2017 році придбано два фетальних монітори, венозний сканер, мамограф. Усе це дало змогу покращити якість надання медичної допомоги.

Зі слів головного лікаря ТРЦПМСД Степана Кундрата, в минулому році урядову програму «Доступні ліки» в  районі виконано на 78,33 %  (середній показник в області – 75%),   в рамках якої пацієнти за рецептом лікаря змогли отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань,  цукрового діабету II типу та бронхіальної астми. В трійці кращих наш район в області і з проведення  імунопрофілактики. Завдяки додатковим коштам із місцевих бюджетів усі сімейні лікарі забезпечені сучасними медичними засобами, які потрібні для роботи лікаря первинної ланки.

В КУТОР «Теребовлянській ЦПМСД»  зареєстрований в електронній системі охорони здоров’я EHealth, яка відповідає за централізовані зберігання та обробки інформації про пацієнта. Для втілення цієї програми робочі місця лікарів підключено до Інтернет-мережі. До слова, усі амбулаторії загальної практики сімейної медицини комп’ютеризовано та підключено до мережі Інтернет.

У своєму виступі голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа зазначив: «За бізнесовим принципом, кошти вкладаються туди, де є результат. Дуже приємно, що наша районна лікарня є найкращою серед усіх районних лікарень області. Це говорить про збалансованість у вкладеннях, менеджерському підході у роботі. Не відстає і первинна галузь медицини нашого району. Тому з впевненістю можу сказати, що медична галузь Теребовлянщини готова працювати в умовах реформи».

Також керівник РДА повідомив приємну новину, що у 2018 році на центральну районну лікарню з Державного фонду регіонального розвитку буде виділено 3 мільйони 170 тисяч гривень. Кошти підуть на ремонт центрального корпусу: утеплення фасаду, заміну частини покрівлі та вікон. За сприяння у позитивному вирішенні цього питання Юрій Ништа подякував голові Тернопільської ОДА Степану Барні та начальникові управління охорони здоров'я ОДА Володимирові Богайчуку.

На завершення Юрій Ништа подякував усім за розуміння та співпрацю: головам громад, районній раді, бо не завжди було легко прийняти те чи інше рішення, зокрема щодо співфінансування медичної галузі. «Але ми завжди знаходили спільну мову, тому сьогоднішній позитивний результат - це результат спільної роботи злагодженої команди»,  - наголосив голова райдержадміністрації, а відтак висловив лікарям вдячність за сумлінне виконання свого професійного обов'язку — надання медичної допомогу населенню району.

Схвально оцінив роботу медиків району у 2017 році та їхні кроки на шляху реформування начальник управління охорони здоров’я ОДА Володимир Богайчук.

 


Читайте також