УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
14:00, 21 січня 2019
Деякі ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що начебто з 1 січня 2019 року в Україні діють нові правила виклику екстреної допомоги. Зокрема, стверджували, що екстрену допомогу розділили на швидку та неві..
13:05, 21 січня 2019
Члени Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради розповсюджують брехню, якою залякують українців щодо спецоперації по імунізації проти кору.
12:15, 21 січня 2019
НСЗУ розпочинає відкритий конкурсний відбір позаштатних медичних експертів для забезпечення клінічної експертизи роботи НСЗУ з наступних медичних напрямків:
всі новини

Відбулася медична рада в Заліщицькій центральній районній клінічній лікарні

6 лютого, під керівництвом начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука відбулася медична рада в Заліщицькій центральній районній клінічній лікарні.

Під час своєї доповіді, головний лікар Заліщицької центральної районної клінічної лікарні Василь Оскоріп  зазначив, що в Заліщицькій ЦКРЛ вперше за історію районних лікарень проводиться  коронарографія  хворим з серцево-судинною патологією, протягом 2017 року проведено процедуру 4 хворим.

Також, продовжується впровадження  новітніх  технологій: ендовенозна лазерна коагуляція, інтраопераційне обстеження УЗД при захворюванннях гепатодуоденальної ділянки та під час операцій при варикозній хворобі нижніх кінцівок, лапароскопічні операції на матках та придатках, лапараскопічні холецистектомії, апендектомії, роз’єднання злук при спайковій хворобі, герніопластика аллотрансплантантом, мініфлебектомії, металоостеосинтез шийки стегна канульованими гвинтами. Протягом 2017р. проведено лапароскопічним методом 72 оперативних втручання.

  У зв’язку з проведеннями реконструкціями лікарні з введенням в дію нової апаратури  стало можливим проведення деяких обстежень,  які не проводилися до цього часу, покращився імідж закладу, за медичною допомогою звертаються пацієнти з інших районів та областей.  Протягом 2017р. проліковано 224 іногородніх громадян.

  Покращилось,  у порівнянні  з  минулим  роком  використання  новітньої  апаратури, якою  ЦКРЛ  забезпечена  в  повному  об’ємі  .

  У зв’язку з наявністю мамографа стало можливим   проведення мамографії у жінок старших 45 років, яких за 2017р.  проведено – 273.

  У  зв’язку  з  відкриттям  приймально – діагностичного  відділення,  круглодобовим  чергуванням лікаря  приблизно  втричі  зменшилась  кількість викликів  ургентних  лікарів  та покращилась   оперативність  (не  затрачається  час на   транспортування ургентного  лікаря) та  якість  надання  медичної  допомоги хворим , що  знаходяться в  стаціонарі.

  На повну потужність 4 апаратів працює гемодіалізне відділення,  протягом 2017р. обслуговувалося 9 хворих.

  Починаючи з 2017 року наш заклад включений у пілотний проект Світового банку «Система діагностично-споріднених груп». Виконані роботи по визначенню базової ставки фінансування лікування (ведеться електронний реєстр форма 066\о карта вибувшого зі стаціонару), як середньостатистичного обсягу коштів , який витрачається на стаціонарне лікування середньостатистичного пацієнта            ( середня вартість одного випадку госпіталізації), пролікованого випадку , як комплексу медичних послуг , наданих пацієнту в стаціонарних умовах з часу поступлення пацієнта до закладу охорони здоров’я до моменту виписування. Проводиться опрацювання системи оплати , яка базується на засадах ДСГ. Протягом року уся інформація щодо кожного пролікованого випадку обліковується за допомогою інформаційної системи «М.Е.DOC» та подається у МОЗ України.

  Протягом останнього кварталу 2017 року розпочата робота по перетворенню ЦКРЛ у комунальне некомерційне підприємство.У першій декаді  лютого 2018 року передбачено проведення  сесії районної ради , де буде вирішене дане питання.  Зміна організаційно-правової форми комунального некомерційного підприємства є передумовою до інтеграції ЦКРЛ у госпітальний округ з подальшою спеціалізацією лікарні, та залучення додаткових коштів для здійснення господарської діяльності з надання медичної допомоги


Читайте також