УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:00, 19 квітня 2019
З 8 квітня по 9 травня 2019 року триває всеукраїнська акція “Місяць Червоного Хреста” під гаслом “ 100 років милосердя”.
09:30, 18 квітня 2019
Вже не вперше благодійники із Together for Ukraine Foundation, українська діаспора допомагають лікувально-профілактичним закладам області.
20:33, 17 квітня 2019
Медична реформа в дії (Тернопільщина)
всі новини

Туричтично-мистецька виставка «Благословенне Тернопілля»

    Начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук прийняв участь у туричтично-мистецькій виставці «Благословенне Тернопілля», яка вже вдруге представляє потенціал області у місті Києві.

На презентації «Благословенне Тернопілля», яка відбулася 15 лютого в Міжнародному виставковому конференц-центрі «Український Дім», наш край представив свій економічний, туристичний та мистецький потенціали.

Даний захід відбувся за ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, за підтримки Тернопільської обласної ради, а також за сприяння Тернопільської міської ради.

«Благословенне Тернопілля» вже вдруге об'єднало відомих та успішних вихідців з Тернопільщини та окреслив пріоритетні напрями розвитку та подальшої співпраці. Торік ми розпочали цілком новий формат презентації нашого краю і успішно його продовжуємо», – наголошує очільник області.

Зокрема, під час презентації діяла експозиція «TERNOPIL*YA». Участь в тематичних локаціях брали представники туристичної галузі регіону, а також Національного заповіднику «Замки Тернопілля». До підготовки та проведення заходу долучилися й голови районних державних адміністрацій, завдання яких полягало у забезпеченні належного представлення потенціалу відповідних територій.

Також. в рамках виставки «Благословенне Тернопілля» відбувся бізнес-ланч з представниками різних секторів економіки, профільних міністерств, підприємців та народних депутатів від Тернопільщини: Тарасом Юриком та Олегом Барною, за участі голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, голови облради Віктора Овчарука, міського голови Тернополя Сергія Надала.

За словами Степана Барни, головна мета заходу – налагодження якісної комунікації, обмін ідеями та думками з представниками бізнесу.

«Мені приємно констатувати той факт, що Тернопільщина за цих кілька років, завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка, Кабінету Міністрів України в особі Володимира Гройсмана, здобули конкретні результати. Усе це завдяки скоординованій роботі органів державної влади та бізнесу Тернопілля, яка демонструє хороші тенденції та створює додаткові можливості», - наголосив Степан Барна.


Читайте також