УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:54, 14 серпня 2019
Сьогодні, 14 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального неко..
всі новини

«Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику»

Відбувся навчальний семінар в форматі телемосту на тему «  Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику »

Близько 150 медиків підвищували свій  фаховий рівень, а саме лікарі педіатри, неонатологи, дитячі інфекціоністи, дитячі імунологи, дитячі гастроентерологи, дитячі алергологи, терапевти, підліткові терапевти, лікарі загальної практики –сімейної медицини із Тернопільської області. Семінар відбувся 28 лютого 2018 року  в конференц-залі готелю «Тернопіль», що знаходиться  адресою м. Тернопіль, вулиця  Замкова, 14. Захід відбувся за підтримки МОЗ України,  Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, групи компаній Медексперт, GOOD PRACTICE GROUP та управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації.

Захід заплановано та проведено відповідно до вимог та стандартів Акредитаційної ради з Безперервної Медичної Освіти США (ACCME) у рамках співпраці Siyemi Learning  та Групи компаній МедЕксперт . Siyemi Learning акредитована  ACCME організовувати та проводити освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти та має повноваження присвоїти освітньому заходу кредити 2 АМА PRA Category 1 Credits. Учасники семінару отримають таку кількість міжнародних кредитів, яка відповідає часу їхньої участі у заході. Українські лікарі вперше отримають сертифікат з міжнародними кредитами. Сьогодні кредити, отримані в рамках заходів безперервної медичної освіти, акредитованих  АССМЕ , зараховуються в США, Європі та Канаді і, з прийняттям Положення « Про систему безперервного професійного розвитку медичних працівників », будуть зараховуватись в Україні. Щоб отримати свої кредити, учасники семінару повинні взяти участь у заході протягом 2 годин та заповнити форму оцінки, обміняти заповнену форму в кінці семінару на свій сертифікат. Трансляція семінару проходить одночасно в містах Києві, Хмельницькому, Тернополі та Чернівцях.

З привітальним словом від організаторів семінару виступив Вдовиченко Ю.П.Він доповів про систему безперервної медичної освіти та безперервний професійний розвиток фахівців галузі охорони здоров я.

Від управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації учасників семінару привітала  заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації  Чайковська Лідія Зіновіївна.

В програмі семінару розглядались питання, зокрема:

 Про інфекційну захворюваність та охоплення щепленням дітей України  – доповів Бережний В’ячеслав Володимирович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії № 2 НМАПО імені П.Л.Шупика.

Маменко Марина Євгенівна, доктор медичних наук, професор кафедри педіатрії №2 НМАПО імені П.Л. Шупика доповіла про ГРВІ у дітей.

Про сучасні підходи до профілактики і лікування рекурентних респіраторних захворювань у дітей та підлітків – таку тему доповіла  Бекетова Галина Володимирівна, доктор медичних наук, професор, завідуюча кафедри дитячих та підліткових захворювань НМАПО імені П.Л. Шупика, головний позаштатний педіатр МОЗ України.

Про стан гепатобіліарної системи у дітей з атопічним дерматитом доповів  Шадрін О.Г.  доктор медичних наук, професор , керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України».

Всього учасники семінару прослухали практичні цікаві й змістовні 15 лекцій ведучих спеціалістів з педіатрії.

По закінченні заходу учасники підвели підсумки, провели розіграш призів  та отримали сертифікати. 


Читайте також