УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:00, 19 квітня 2019
З 8 квітня по 9 травня 2019 року триває всеукраїнська акція “Місяць Червоного Хреста” під гаслом “ 100 років милосердя”.
09:30, 18 квітня 2019
Вже не вперше благодійники із Together for Ukraine Foundation, українська діаспора допомагають лікувально-профілактичним закладам області.
20:33, 17 квітня 2019
Медична реформа в дії (Тернопільщина)
всі новини

Комісія підтримала виділення додаткових коштів Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

   Під час засідання постійної  комісії  з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства було розглянуто майже тридцять питань. Депутати розглянули лист Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  і звернення  трудового колективу та  вирішили підтримати необхідність виділення додаткових коштів Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для виплати заробітної плати працівникам закладу.

   Розглянувши лист обласної психоневрологічної лікарні, члени комісії рекомендують облдержадміністрації виділити додаткові кошти Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні для придбання комплектуючих до комп’ютерного томографа «ASTETIONSUPERIV», який знаходиться на балансі лікарні.

   Депутати підтримали клопотання Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні щодо надання дозволу на здачу в оренду нежитлового приміщення  площею 70 кв.м, розташованого на першому поверсі приймального відділення, для розміщення кабінету томографії. Також підтримано клопотання Тернопільського обласного клінічного онкологічного  диспансеру  щодо виділення додаткової площі  шляхом здачі в оренду 34 кв.м для встановлення цифрового мамографічного  діагностичного обладнання.

   Члени комісії заслухали інформацію директора департаменту економічного розвитку і торгівлі  Тернопільської ОДА Галини  Воляник про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2018 рік та схвалили його.

Комісія розглянула ще ряд кадрових та господарських питань.

 

Повідомляє прес-служба Тернопільської обласної ради

 


Читайте також