УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:00, 20 березня 2019
У неділю, 24 березня, відбудеться просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Час: з 10:00 до 15:00 години. Місце: м.Тернопіль, Театральний майдан (біля Драмтеатру).
09:00, 19 березня 2019
У п’ятницю, 22 березня о 11.00 год. в приміщенні обласного протитуберкульозного диспансеру відбудеться круглий стіл приурочений Всесвітньому та Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом. Відправка ..
08:50, 18 березня 2019
На сьогоднішній день вкрай актуальним є питання надання якісної медичної допомоги сільському населенню. Одне з головних завдань - це створення гідних умов для роботи медичного персоналу.
всі новини

Відбулось засідання членів госпітальної ради Заліщицького, Чортківського та Бучацького госпітальних округів

7 вересня, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Юрика Юрія Зіновійовича, відбулось засідання членів госпітальної ради  Чортківського госпітального округу.

На  засідання  запрошені:

  • начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Богайчук В.Г.
  •  заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Чайковська Л.З.
  • члени госпітальної ради Чортківського госпітального округу.
  • керівники управлінь, відділів, головні спеціалісти управління  охорони здоров’я облдержадміністрації
  • представники громадської ради при управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації

 

Основним питанням було - роз’яснення   принципів створення госпітальної ради.

ЩО РЕГІОНИ ПОВИННІ ЗРОБИТИ У 2017 РОЦІ

План розвитку госпітального округу, який складається на 5 років. У цьому плані мають бути: маршрути пацієнтів, розподіл функцій між закладами, поняття про перспективні заклади, які будуть підсилюватись. Саме туди будуть йти інвестиції.

Також потрібно визначити заклади, які необхідно перепрофілювати. Це ті заклади, які мають недостатнє навантаження. Перейшовши на оплату за послугу, ці заклади не зможуть набрати достатньо пацієнтів, щоб утримувати себе і платити достойну зарплату лікарям.

Якщо місцева влада не відчуває, що зможе самотужки витягти фінансування таких лікарень за рахунок місцевих податків, то час уже зараз замислитись над іншими варіантами розвитку таких закладів. Їх можна перетворити на реабілітаційні центри, Хоспіси, або почати надавати на їх базі інші соціальні послуги.

Однак перепрофілювання таких закладів також вимагатиме коштів – придбання іншого обладнання, навчання для персоналу. Ці заходи для закладів, які будуть перепрофільовуватись, також повинні бути включені в план розвитку, щоб вимагати державних інвестицій.

У плані має бути інвестиційна складова – скільки грошей треба залучити, – а також зазначені наявні ресурси, тобто інвентаризація того, що є. Такі плани потрібні для формування капітальних інвестицій держави в лікарняну мережу.

Тому треба чітко знати пріоритети і ці пріоритети повинні визначатись на місцях

 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також