УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:20, 14 лютого 2019
З цієї нагоди на Тернопільщину, 13 лютого завітали представники франко-українських благодійних асоціацій «Венде-Україна» та «Веселі Черевички» із Франції.
08:10, 14 лютого 2019
"Наше завдання зробити усе для того, щоб пам'ять про воїнів, які віддали своє життя під час бойових дій на території інших держав, жила вічно"-Степан Барна.
14:05, 13 лютого 2019
Начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук, 13 лютого провів засідання медичної ради у Зборівському районі.
всі новини

Які документи потрібні переселенцям, щоби підписати декларацію зі мвоїм сімейним лікарем

Кампанія “Лікар для кожної сім’ї” має допомогти людям, котрі змушені були полишити свої домівки внаслідок окупації та війни, отримувати доступ до лікування у сімейного лікаря, терапевта та педіатра в будь-якому місці країни.

Для цього потрібно просто прийти до бажаного лікаря там, де зручно, та підписати декларацію. Детальніше про те, як це зробити: https://goo.gl/c3SYbw

Достатньо мати паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер. Довідка ВПО не потрібна.

Якщо у вас немає паспорта - тут детальніше про дії в такій ситуації - http://moz.gov.ua/…/jak-obrati-likarja-jakscho-nemae-paspor…

Пам’ятайте, що ви маєте повне право вільно обрати лікаря, де б ви не жили чи були зареєстровані, в якого б лікаря не обслуговувалися раніше.

Відмовити у підписанні декларації можуть лише з двох причин:

1. Заклад ще не підключений до електронної системи охорони здоров’я (щодня нові заклади підключаються до системи, запитайте в реєстратурі, коли обраний вами заклад планує це зробити та підпишіть декларацію тоді);

2. Всі лікарі медичного закладу набрали максимальну кількість пацієнтів (кампанія розпочалася з 2-го квітня, тож малоймовірно за цей час набрати всіх можливих пацієнтів. Проте якщо таке сталося - знайдіть іншого лікаря або зверніться до обласного управління охорони здоров’я, щоби вам порадили фахівця).

Якщо вам відмовляють у праві вільно вибрати лікаря, процитуйте лікарю «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу», затверджений Наказом МОЗ №503 від 19 березня 2018 року (https://goo.gl/6WXMnU). Саме цей документ регламентує процес вибору лікаря, подання та припинення дії декларації з вибору лікаря.
Пишіть нам про такі випадки - будемо оперативно реагувати. Звернення можна лишати тут:https://goo.gl/forms/CL2mQGT20GwgOBAn2


Читайте також