УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:00, 19 квітня 2019
З 8 квітня по 9 травня 2019 року триває всеукраїнська акція “Місяць Червоного Хреста” під гаслом “ 100 років милосердя”.
09:30, 18 квітня 2019
Вже не вперше благодійники із Together for Ukraine Foundation, українська діаспора допомагають лікувально-профілактичним закладам області.
20:33, 17 квітня 2019
Медична реформа в дії (Тернопільщина)
всі новини

Всесвітній день медичної сестри (фото)

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Святу вже більше ста років, але офіційно воно було засновано тільки в 1971 році.

Ця добра традиція знайшла своє нове життя і в Україні. За ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, починаючи з 1997 року, в Україні 12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

Саме тому, 10 травня, за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної громадської організації «Асоціація медичних сестер» у конференц-залі Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні для заступників головного лікаря із медсестринства, головних медичних сестер та сестер медичних лікувально-профілактичних закладів області відбулося засідання урочистої конференції та нагородження з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри.

Із привітального слова розпочав урочисте засідання голова Тернопільської обласної ради Віктор Вікторович Овчарук.
«Серед усіх професій, які є в історії людства нашої планети, професія медичного працівника є найгуманнішою, найважливішою і найвідповідальнішою. Складно собі уявити нашу медицину без медичних сестер. Саме вони виконують всі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль в процесі одужання хворого. За даними статистики на плечі медсестер лягає близько 80% всього догляду за хворими. Саме тому, я щиро вітаю Вас із вашим професійним святом, та хочу побажати щастя, здоров’я, терпіння, наснаги та всього найкращого Вам та Вашим родинам» - зазначив Віктор Вікторович.
Також до привітань приєдналася заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Чайковська Лідія Зіновіївна. 
«Я маю честь привітати із Всесвітнім днем медичної сестри від імені голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Степановича Барни, начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Григоровича Богайчука та від себе особисто усіх медсестер, які працюють в сфері охорони здоров’я нашої області. Від вашої праці залежить здоров’я та догляд за пацієнтам. Те, наскільки зручно хворому перебувати у лікарні, дуже часто залежить від середнього медичного персоналу. Я з повагою і низьким поклоном ставлюся до вашого фаху і дякую вам за щоденну, часто не помітну на перший погляд роботу, яка полегшує біль пацієнтів”, –наголосила Лідія Зіновіївна.

Продовжились урочистості тим, що кращі з кращих медичних сестер за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків були відзначені грамотами Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної громадської організації «Асоціація медичних сестер».


Читайте також