УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:00, 19 квітня 2019
З 8 квітня по 9 травня 2019 року триває всеукраїнська акція “Місяць Червоного Хреста” під гаслом “ 100 років милосердя”.
09:30, 18 квітня 2019
Вже не вперше благодійники із Together for Ukraine Foundation, українська діаспора допомагають лікувально-профілактичним закладам області.
20:33, 17 квітня 2019
Медична реформа в дії (Тернопільщина)
всі новини

У Тернопіль завітали представники Міжнародного валютного фонду в Україні

15 травня, у Тернопіль завітали представники Міжнародного валютного фонду в Україні.

У зв’язку із робочою поїздкою Йоста Люгман – постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні та Ігор Олександрович Шпак – старший економіст представників Міжнародного валютного фонду зустрілися з очільниками області, а саме, головою Тернопільської обласної ради Віктором Вікторовичем Овчаруком, заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрієм Зіновійовичем Юриком, директором навчально – наукового інституту післядипломної освіти ДВНЗ ТДМУ ім. Горбачевського МОЗ України, головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства Тернопільської обласної ради Романом Васильовичем Свистуном та з начальником управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Григоровичем Богайчуком.

Під час зустрічі обговорювалася подальша співпраця задля покращення якості та реформування охорони здоров’я  краю.

В подальшому представники Міжнародного валютного фонду в Україні завітають у Чортків, де запланована зустріч з керівництвом Чортківського району та державного медичного коледжу,  ознайомлення з матеріально-технічної базою Чортківського державного медичного коледжу і Чортківської центральної районної комунальної лікарні та перспективи розвитку  Чортківського госпітального округу.

 

Довідково: МВФ спеціальне агентство організації об'єднаних націй, засноване 29-ма державами, з метою регулювання валютно-кредитних відносин країн-членів і надання їм допомоги при дефіциті платіжного балансу шляхом надання коротко- і середньострокових кредитів в іноземній валюті

МВФ є інституційною основою сучасної світової валютної системи. Кожна країна-член вносить свою частку у фонд відповідно до економічного потенціалу, в свою чергу кожна з цих країн має право позичати гроші у фонду в разі виникнення проблем з платіжним балансом. Резервними валютами МВФ є долар США, євро,британський фунт та японська єна. З 1 жовтня 2016 року до цього списку був доданий також китайський юань.

Основні функції МВФ:

- сприяння міжнародній співпраці в грошовій політиці;

- розширення світової торгівлі;

- кредитування;

- стабілізація грошових обмінних курсів.

 

Основні цілі МВФ:

- сприяти міжнародній співпраці в валютно-фінансовій сфері;

- сприяти розширенню і збалансованому росту міжнародної торгівлі в інтересах розвитку виробничих ресурсів, досягнення високого рівня зайнятості і реальних доходів держав-членів;

- забезпечити стабільність валют, підтримувати упорядковані співвідношення валютної системи серед держав-членів і не допускати знецінення валют з метою отримання конкурентних переваг;

- надавати допомогу в створенні багатосторонньої системи розрахунків між державами-членами, а також в ліквідації валютних обмежень;

- тимчасово надавати державам-членам кошти в іноземній валюті, з метою виправлення порушення рівноваги їх платіжного балансу.


Читайте також