УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
13:05, 21 січня 2019
Члени Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради розповсюджують брехню, якою залякують українців щодо спецоперації по імунізації проти кору.
12:15, 21 січня 2019
НСЗУ розпочинає відкритий конкурсний відбір позаштатних медичних експертів для забезпечення клінічної експертизи роботи НСЗУ з наступних медичних напрямків:
10:43, 21 січня 2019
«Почуй світ!» - під таким гаслом цього разу пройшла Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Завдяки зусиллям небайдужих, Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала новий прилад для діагнос..
всі новини

Університетська лікарня отримала гуманітарний вантаж

У понеділок, 21 травня, Тернопільська університетська лікарня отримала черговий гуманітарний вантаж від благодійної організації з Intervol.

«Немає таких слів, якими б я міг у всій мірі описати нашу вдячність представникам благодійної організації Intervol, Володимиру Павлюку та PocMaidan адже, завдяки допомозі із-за кордону вдається суттєво оновити матеріальні бази лікувально-профілактичних закладів Тернопільщини. Тому я хочу щиро подякувати, від іменні команди управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації, головного лікаря та медичних працівників Тернопільської університетської лікарні, пацієнтів Тернопільської області та від себе особисто благодійникам за їх добру ініціативу і ми всі сподіваємося, що це не остання така допомога від благодійної організації Intervol і в майбутньому буде ще не один спільно реалізований проект» - зазначив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук.


Читайте також