УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:22, 24 травня 2019
Всеукраїнський тиждень планування сімї та збереження репродуктивного здоров’я
14:44, 23 травня 2019
Уже до кінця року оновлені диспетчерські повинні сформувати єдину електронну систему. І так само до кінця року будуть перші результати пілотних проектів у Донецькій, Вінницькій, Одеській, Полтавській,..
07:24, 23 травня 2019
Команда управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації взяла участь у вшануванні пам’яті великого Кобзаря, в день 158 річниці з дня перепоховання поета.
всі новини

Відбулася нарада з медичними працівниками, які будуть працювати в оздоровчих закладах Тернопілля

З метою організації якісного медичного забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2018 року відбулася нарада з медичними працівниками, які будуть працювати в оздоровчих дитячих закладах. Нарада відбулася 5 червня 2018 року в конференц - залі базі Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

Нараду відкрила виконуюча обов’язки експерта по педіатрії управління охорони здоров я обласної державної адміністрації Яворська Оксана Леонідівна.
В програмі наради розглядались питання:
• Організація підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року – доповіла заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Тернопільської обласної клінічної лікарні Яворська О.Л.
• Профілактика інфекційних захворювань в таборах оздоровлення – доповіла експерт управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації з дитячої інфекції Дивоняк О.М.
• Вимоги до реєстрації інфекційних захворювань та подання термінових повідомлень до закладів Держсанепідслужби - доповіла завідуюча відділом нагляду (спостережень) та профілактики інфекційних захворювань Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України Павєльєва М.М.
• Про державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку – доповіла головний спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Дручковська М.П.
• Профілактика травматизму, безпеки життєдіяльності та надання невідкладної медичної допомоги – доповів експерт управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації з дитячої ортопедії – травматології Корицький А.Г.
Медики отримали для проведення санітарно - освітньої роботи пакети санітарно - освітньої літератури, підготовленої Центром здоров’я.


Читайте також