УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
14:20, 13 листопада 2018
Уряд Японії надав фінансову допомогу у розмірі 78 985дол. США для Проекту модернізації медичного обладнання у Кременецькій районній клінічній лікарні.
11:25, 13 листопада 2018
Як часто ви призначали собі антибіотики, коли «щось задовго» хворіли грипом? Ви не лише неефективно лікувались (антибіотики діють на бактерії, а грип викликають віруси), а ще й збільшували ризик, що а..
12:46, 12 листопада 2018
13 листопада, за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі СУМІ та Голови політичного відділу Посольства Японії в Україні пана Дайсуке МІНАМІНО, відбудеться церемонія пер..
всі новини

Тренінг для районних лікарів – інфекціоністів

Тренінг для районних лікарів – інфекціоністів Cучасні інструменти моніторингу епідемічної ситуації та забезпечення якості даних у системі моніторингу та оцінки заходів з протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу на регіональному рівні – такою була тема одноденного тренінгу проведеного Управлінням охорони здоров’я облдержадміністації на розпорядження ДУ “Центр громадського здоров’я” МОЗ України . На навчання зібрались лікарі - інфекціоністи області, які відповідають та забезпечують збір даних і підготовку форм звітності ВІЛ – інфекції/СНІД. Ігор Стариченко, лікар – епідеміолог ДУ “ Центр громадського здоров’я” презентував такі теми:

• Сучасний стан епідемічної ситуації з ВІЛ – інфекції в Україні та Тернопільській області;

• Нормативні акти та звітно – облікова документація з питань моніторингу епідемічної ситуації з ВІЛ – інфекції;

• Структура звітності про осіб зі станами та хворобами, що зумовлені ВІЛ та аналіз помилок при формуванні звітності про випадки ВІЛ –інфекції;

• Верифікація даних з рутинного епідеміологічного нагляду. Роль медичних інформаційних систем та інструментів в системі громадського здоров’я.

Електронні інструменти Центру громадського здоров’я – теми презентації Лариси Цибульської , консультанта ДУ “ Центр громадського здоров’я” Також лікарі – інфекціоністи отримали практичні навички з питань використання електронних інструментів у роботі з даними (національний портал стратегічної інформації, побудова карт та інше) .

 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також