УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:48, 19 лютого 2019
В Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 19 лютого, під керівництвом начальника управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Григорови..
07:50, 19 лютого 2019
Коли розпочнеться реформа вторинного рівня медицини на Тернопільщині.
14:59, 18 лютого 2019
З 21 по 24 лютого, у Кременці відбудеться IV Міжнародний зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги.
всі новини

Тренінг для районних лікарів – інфекціоністів

Тренінг для районних лікарів – інфекціоністів Cучасні інструменти моніторингу епідемічної ситуації та забезпечення якості даних у системі моніторингу та оцінки заходів з протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу на регіональному рівні – такою була тема одноденного тренінгу проведеного Управлінням охорони здоров’я облдержадміністації на розпорядження ДУ “Центр громадського здоров’я” МОЗ України . На навчання зібрались лікарі - інфекціоністи області, які відповідають та забезпечують збір даних і підготовку форм звітності ВІЛ – інфекції/СНІД. Ігор Стариченко, лікар – епідеміолог ДУ “ Центр громадського здоров’я” презентував такі теми:

• Сучасний стан епідемічної ситуації з ВІЛ – інфекції в Україні та Тернопільській області;

• Нормативні акти та звітно – облікова документація з питань моніторингу епідемічної ситуації з ВІЛ – інфекції;

• Структура звітності про осіб зі станами та хворобами, що зумовлені ВІЛ та аналіз помилок при формуванні звітності про випадки ВІЛ –інфекції;

• Верифікація даних з рутинного епідеміологічного нагляду. Роль медичних інформаційних систем та інструментів в системі громадського здоров’я.

Електронні інструменти Центру громадського здоров’я – теми презентації Лариси Цибульської , консультанта ДУ “ Центр громадського здоров’я” Також лікарі – інфекціоністи отримали практичні навички з питань використання електронних інструментів у роботі з даними (національний портал стратегічної інформації, побудова карт та інше) .

 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також