УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:54, 14 серпня 2019
Сьогодні, 14 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального неко..
всі новини

Свято білого халата

Традиційна посвята у студенти-медики відбулася у Кременецькому медичному училищі імені Арсена Річинського. Винуватці свята, студенти першого курсу, з нетерпінням чекали цього урочистого дня, коли вони вперше одягнуть професійний одяг медичного працівника.

Про історію розвитку і становлення медичного училища, досягнення у медичній освіті, кращих його випускників розповів директор училища, кандидат медичних наук, випускник навчального закладу 1975 року Петро Мазур. У своєму зверненні він дав практичні поради студентам та батькам щодо успішного навчання.
На свято завітали почесні гості, кращі професіонали медичної галузі, випускники навчального закладу: начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук та начальник управління охорони здоров’я Кременецької районної ради Олег Степанович Папінко. 
Начальник управління охорони здоров’я Володимир Богайчук передав привітання винуватцям свята від голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни та голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука. Володимир Григорович з особливою теплотою пригадав роки навчання у альма-матер, перші кроки до здобуття медичної професії, яка згодом стала покликанням. У своєму виступі очільник медицини наголосив, як важливо сумлінно вчитися, бо реформи галузі охорони здоров’я, які успішно розпочаті в області, доведеться втілювати саме їм, майбутнім медичним фахівцям. Щирі слова вітання та настанови першачки отримали і від легендарного військового хірурга сучасності Олега Папінка, випускника училища 1984 року.
Винуватці свята отримали документи, що підтверджують статус студента – залікову книжку та студентський квиток, присягнули на вірність медичній професії. 
Впродовж свята звучало багато творчих вітань. Приємною несподіванкою стало відеозвернення від випускників училища, а тепер студентів Івано-Франківського, Тернопільського, Луганського медичних університетів, Університету народного господарства у Кутні (Польща) та гуманітарно-економічного університету у м.Лодзі (Польща).


Читайте також