УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:25, 20 травня 2019
У Чортківському державному медичному коледжі відбулася робоча зустріч з делегацією Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Луганської області. Метою зустрічі стало обговорення перспек..
10:43, 20 травня 2019
Відповідно до наказу УОЗ Тернопільської областної державної адміністрації від 17.05.2019 р. № 109-в 18.06.2019 з 8:30 до 18:00 буде проведено науково практичну конференцію "Організація надання паліати..
10:21, 19 травня 2019
"З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, хочу привітати Вас, шановні наші сімейні лікарі, від усієї команди управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації, від ус..
всі новини

Громадська організація «Разом для України» привітала онкохворих діток різдвяними подарунками

Понад 20 різдвяних подарунків із грошовою допомогою вручили, 14 січня, дітям різного віку, які страждають на онкологічні захворювання, в «Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні» . Таку підтримку для малюків та їх батьків організувала громадська організація «Together for Ukraine Foundation», утворена українською діаспорою міста Бінґгемптон (штат Нью-Йорк). Її мета - надавати гуманітарну підмогу громадянам України, в тому числі, особам постраждалим від війни, підтримувати українських військових, надаючи їм необхідні ресурси та медичну допомогу.
Голова обласної ради Віктор Овчарук зазначив , звертаючись до благодійників:
«Проживаючи далеко за межами нашої держави, ви не забуваєте про материнську землю, опікуєтеся постраждалими від війни, нашими захисниками, надаючи їм необхідні ресурси та медичну допомогу. Водночас, ви допомагаєте і нашим медичним закладам, а саме лікарням по усій області. І допомога ця є відчутною та вагомою. Це і сучасне обладнання, і медикаменти, і розхідні матеріали. Для сьогоднішнього дня ви організували різдвяну кампанію зі збору коштів, щоб допомогти дітям, які борються з раком. Цю кампанію підтримали 45 людей, які зробили пожертви. Долучилися до цієї доброї справи і українські церкви.
Від імені усієї обласної ради висловлюю вам велику подяку за добре серце, спасибі кожному, хто долучився до благодійної кампанії. Нехай усі добрі справи повертаються до вас сторицею!»
Довідково:
Організація «Разом для України» створена з метою об’єднати всіх, кому не байдужа доля України, особливо в цей надзвичайно складний і важкий час для нашої Батьківщини. Вона приймає різну участь в допомозі жителям України, медичним закладам, військовим, іншим організаціям.

Читайте також