УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:54, 14 серпня 2019
Сьогодні, 14 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального неко..
всі новини

Це не просто гарні стіни

Це не просто гарні стіни. Це новий етап в наданні медичної допомоги на Тернопільщині. Так охарактеризував відкриття кардіоцентру на базі Тернопільської університетської лікарні професор Микола Швед.

Над створенням цього центру, який є одним із найпотужніших та найсучасніших у Західній Україні, працювали два роки. На його облаштування та матеріально-технічне забезпечення спрямували понад 40 млн. грн. 20 млн. грн. виділили з обласного бюджету на ремонт кардіоцентру, а на придбання ангіографа – на умовах співфінансування 11 млн. грн. з державного бюджету та 11 млн. грн. – з обласного бюджету.

«Розпочалося впровадження нових технологій надання допомоги, які справді дають прекрасні результати, – каже професор Микола Швед. – Ми вже зробили сто коронарографій (стентувань). І якщо пацієнт своєчасно потрапляє в клініку і йому роблять стентування, то уже на наступний день, завдяки швидкому відновленню, не видно, що у нього був інфаркт».

Крім того, в кардіоцентрі уже провели майже 70 операцій на відкритому серці, що раніше в нашій області було просто неможливо! Центр, як наголосив головний лікар Університетської лікарні Василь Бліхар, дозволить підняти рівень надання допомоги хворим з гострим коронарним синдромом на вищий рівень і дозволить нам більш якісно лікувати пацієнтів та зменшить можливість інвалідизації і смертності серед цієї категорії.

«Я не звик дякувати, але хочу сказати дякую. Дякую голові ОДА Степану Барні, голові облради Вікторові Овчаруку та команді управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації, бо саме вони повернулися лицем до медицини. Я в медицині Тернополя уже працюю 40 років і такого ставлення до охорони здоров’я як останні три-чотири роки не бачив. Лікарня змінилася і обличчя лікарні змінилося», – наголосив Василь Бліхар.


Читайте також