УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:54, 14 серпня 2019
Сьогодні, 14 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального неко..
всі новини

158 річниця з дня перепоховання великого Кобзаря

Команда управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації взяла участь у вшануванні пам’яті великого Кобзаря, в день 158 річниці з дня перепоховання поета.

Віддати шану видатному синові України Тарасу Григоровичу Шевченку, помолитися та покласти квіти до його пам’ятника у Тернополі зібралися представники влади, духовенства та громадськості. Адже, 22 травня, минає 158 років з дня перепоховання Кобзаря на Чернечій горі у Каневі, як заповідав він.

Постать Тараса Шевченка ототожнюють з Україною. Його внесок у розвиток української літератури та мистецтва – неоціненний.

«Тарас Шевченко палко любив Україну і присвятив їй свою творчість, а життя – українському народу. Він мріяв, щоб наша держава стала незалежною і суверенною, шанувалася рідна мова, історія та звичаї, - наголосив очільник області Степана Барна. – На прикладі Кобзаря виховувалося не одне покоління борців за справедливість, волю та незалежність України. Ми продовжуємо виконувати його заповіт, відстоюючи наші цінності. Вірю, що Україна переможе!».

Під час заходу голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна вручив краянам державні відзнаки та нагороди, в тому числі, і нашій Фарійон Надії Ярославівні - заступнику головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні вручив почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ".

Нагадаємо:

Указом Президента України Петра Порошенка (№188/2019), від 4 травня 2019 року, Фарійон Надії Ярославівні - заступнику головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні присвоєне почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ".


Читайте також