УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:54, 14 серпня 2019
Сьогодні, 14 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального неко..
всі новини

В Тернополі, напередодні Дня медичного працівника, відбулися урочистості

Сотні медиків із всієї області зібралися у Тернопільському обласному драматичному театрі задля відзначення свого професійного свята.

Двадцять п'ять поспіль, із року в рік у третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника.

Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування від голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, начальника управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука, міського голови Сергія Надала та проректора Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України Степана Запорожана.
Також, очільники вручили медичним працівникам лікувально-профілактичних закладів області подяки, відзнаки та дорогоцінні подарунки.

У свою чергу, Володимир Григорович Богайчук наголосив:

"З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку від усієї команди управління охорони здоров'я, від усіх ваших піцієнтів та від мене особисто, за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Земний уклін Вам! Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! Божого Вам благословення! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! "

 

Читайте також