УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
17:57, 17 жовтня 2019
Проект трансформації Будинку дитини - колишнього "Малятка" - в Центр реабілітації та паліативної допомоги представлено ключовими експертами проекту Світового банку Зіною Кияницею Ганною Кукурудзою, а..
12:01, 17 жовтня 2019
Відбудуться ІХ обласний конкурс бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, науково-практична конференція та навчальний тренінг.
16:16, 16 жовтня 2019
Учасники семінару виступили представники управлінь, департаментів, структур, підрозділів ОДА. Серед них - і провідний спеціаліст відділу фінансово-економічного та програмного забезпечення управління о..
всі новини

Відтепер пацієнти Тернопілля мають можливість пролікуватися дороговартісним препаратом Харвоні

Фармацевтична компанія «Дельта Медікел» відправить у Західні регіони України препарати для 170 курсів лікування від гепатиту С

В рамках благодійної програми, за сприянням компанії "Дельта Медікел" (Delta Medical), компанії «Гілеад» (Gilead Sciences), партії «Європейська солідарність» та управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації, пацієнти Тернопілля мають можливість пролікуватися якісним, ефективним і безпечним препаратом Харвоні. Адже, сьогодні, 5 липня, цей дороговартісний препарат передали головному лікарю КНП «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської обласної ради Василю Бліхарю.

Варто зазначити, що харвоні – це оригінальний комбінований препарат, один з перших комбінованих препаратів прямої противірусної дії, виробництва світового лідеру фарм. галузі американської компанії «Гілеад».
«Даний препарат застосовується для пацієнтів різного віку та різноманітною супутньою патологією, а саме: нирковою недостатністю легкого чи помірного ступеня та із печінковою недостатністю. Курс лікування від до 8-12 тижнів в залежності від фіброзу та активності процесу. Також, його застосовують для перелікування хворих з хронічним гепатитом С, тобто тих, чий організм не відповів на попередню терапію. Тому, я хочу ще раз подякувати особисто Степану Степановичу Барні, партії «Європейська солідарність», представнику компанії Delta Medical Ользі Децик та громадському діячу, голові асоціації євреїв в Україні Павлу Фельдблюму від себе особисто та від усіх пацієнтів Тернопільщини, адже саме ви надали можливість нашим краянам ефективно пролікувати ХГС сучасним, оригінальним, комбінованим препаратом харвоні. Тому, я вважаю, що необхідність подібної допомоги надзвичайно велика, адже просто зараз в нашому реєстрі тільки в одній Тернопільській області перебуває близько 1200 пацієнтів! І це без урахування необлікованих хворих, які лікуються самостійно» - наголосив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук.

В свою чергу, головний спеціаліст, інфекціоніст управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Герасименко розповіла, що наші лікарі вже мають досвід застосування препарату Харвоні, отриманого раніше за державною програмою з МОЗ України.


Читайте також