УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:15, 19 серпня 2019
16 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська ..
10:54, 14 серпня 2019
Сьогодні, 14 серпня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального неко..
всі новини

4 серпня в холі ТРЦ «Подоляни» відбулося сімейне свято «Грудне вигодовування – основа життя», з нагоди проведення в області Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування під гаслом «Розширюючи права та можливості батьків, сприяємо

        4 серпня в холі ТРЦ  «Подоляни»  відбулося сімейне свято «Грудне вигодовування – основа життя», з нагоди  проведення  в області Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування під гаслом            «Розширюючи права та можливості батьків, сприяємо грудному вигодовуванню!».

       Організатором проведення свята виступив  БФ «Подоляни» -  за інформаційної  підтримки КНП «Тернопільського обласного центру громадського  здоров’я » Тернопільської обласної ради та МБФ "Дар життя". На свято запрошені молоді сім’ї, годуючі матусі, вагітні жінки та інші члени родин. У програмі свята проводились різноманітні цікаві конкурси та розваги:   конкурс « Втамуй таткові спрагу», конкурс  серед молодих батьків « Допомога матері по збереженню лактації », конкурс  серед матерів               « Заспівай дитині колискову», конкурс для батьків і дідусів «Одягни немовля в памперс ». Партнерами  свята виступили  SPA салон «Орієнт», кондитерська «Цукерка»,  ТОВ Аріон  вода «Девайтіс» .

       Лікар методист КНП «Тернопільського обласного центру громадського  здоров’я »  Гричук І.В. дала оцінку  проведення конкурсу  серед батьків та дідусів « Допомога матері по збереженню лактації » та підвела підсумки бліц анкетування  «Найтриваліше годування грудьми», це були 2 матусі, одна з них народила  3 діток і годувала їх грудним молоком до 2 років, і 1 рік і 7 місяців і 2 роки 7 місяців, друга -  народила 2 діток і годувала 1 рік і 7 місяців.  Переможці конкурсів нагороджені подарунками : смачними тістечками від кондитерської «Цукерка», отримали сертифікати на романтичну вечерю в Суші – барі та кондитерську «Цукерка», а головним призом - сертифікатом на сеанс масажу в  SPA салон «Орієнт» нагороджена матуся 3 діток ,що отримала перемогу в конкурсі «Найтриваліше годування грудьми».  На заході батьки мали можливість поспілкуватись, обмінятись досвідом, послухати концертні номери молодих виконавців.
 

 


Читайте також