УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:17, 17 січня 2020
Проект Закон прийнято з метою створення умов на законодавчому рівні для безперервного здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупів..
10:02, 17 січня 2020
МОЗ повідомляє: одним із пріоритетних напрямів фінансування Програми медичних гарантій стане медична допомога при гострому інфаркті міокарда та мозковому інсульт
всі новини

Триває практичний семінар-консультація з питань підготовки до укладення договору з НСЗУ в рамках провадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року

У заході, що проходить в Львові, у співпраці з МОЗ України та за підтримки проекту  USAID «Підтримка реформи охорони здоров'я», беруть участь начальник управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук та генеральні директори (головні лікарі) КНП Тернопільщини, що надають спеціалізовану допомогу.

Кураторами регіонального семінару з питань підготовки ЗОЗ до впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року є представники Міністерства охорони здоров'я, Національної служби здоров'я України та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров'я», експерти.

Варто зазначити, що даний практичний семінар-консультація проводиться вперше та для представників восьми областей України: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської.

Проведення такого заходу обумовлене необхідністю надати найбільш актуальну інформацію, аби виробити єдине стратегічне бачення провадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року в умовах медичного реформування.

Задля цього буде проведено тренування в основах укладення договору з НСЗСУ та підготовки закладів спеціалізованої медичної допомоги до успішної праці з НСЗУ з 2020 року.

  1. Довідково

В Україні триває автономізація закладів охорони здоров’я. Законодавство України надає можливість власникам закладів охорони здоров’я перетворювати ЗОЗ, що нині мають статус бюджетних установ, у комунальні некомерційні підприємства. Юридичні засади цього процесу визначені Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Щоб підписати договір з НСЗУ та приєднатись до реформи, медичні заклади повинні виконати одну вимогу — змінити свій юридичний статус і перетворитись з комунального закладу на комунальне некомерційне підприємство. А щоб укласти договір з Національною службою здоров'я, потрібно ще запровадити систему «Електронна охорона здоров'я».

Відповідно до положень Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення з 2020 року в Україні впроваджується програма медичних гарантій.

У межах програми медичних гарантій буде визначено обсяг медичних послуг та лікарських засобів, які гарантуються населенню та оплачуються з державного бюджету на основі єдиних тарифів.

 


Читайте також