УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
19:02, 14 листопада 2019
Участь в робочій групі взяв особисто голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель, а також заступник начальника управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Тетяна Скарлош та ректор ТНМУ імені І.Горба..
12:25, 14 листопада 2019
У склад президії Тернопільської облради включено голову Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля.
10:12, 14 листопада 2019
Йшлося про деякі питання, що стосуються трасформації системи охорони здоров'я на обласному рівні, пріоритети розвитку медичної галузі Тернопільщини, проблемні питання та шляхи їх вирішення.
всі новини

Триває реконструкція комунального некомерційного підприємства «Залозецька районна лікарня» Залозецької селищної ради за кошти Залозецької ОТГ

 

Перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук з робочим візитом побувала в Залозецькій об’єднаній територіальній громаді, зокрема відвідала місцеву лікарню, яка нещодавно втратила статус юридичної особи – Залозецька номерна районна лікарня №2 шляхом реорганізації (перетворення) в юридичну особу – комунальне некомерційне підприємство «Залозецька районна лікарня» Залозецької селищної ради. Спільно з головним лікарем медичного закладу Михайлом Шустою перший заступник оглянула приміщення лікарні, де проводиться реконструкція за кошти Залозецької ОТГ.
Також обговорювалось питання покращення умов базування бригади швидкої допомоги в смт. Залізці. В світлі реформ у галузі охорони здоров'я діяльність бригади швидкої допомоги має відповідати сучасним вимогам, які дозволять оперативно, швидко та якісно виконувати завдання служби. У ході зустрічі Марія Назарчук оглянула приміщення закладу, яке облаштоване для потреб місцевої бригади швидкої допомоги.

За інформацією Зборівської РДА


Читайте також