УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
19:02, 14 листопада 2019
Участь в робочій групі взяв особисто голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель, а також заступник начальника управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Тетяна Скарлош та ректор ТНМУ імені І.Горба..
12:25, 14 листопада 2019
У склад президії Тернопільської облради включено голову Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля.
10:12, 14 листопада 2019
Йшлося про деякі питання, що стосуються трасформації системи охорони здоров'я на обласному рівні, пріоритети розвитку медичної галузі Тернопільщини, проблемні питання та шляхи їх вирішення.
всі новини

Обговорено питання розподілу додаткової дотації на заклади охорони здоров’я Теребовлянщини, можливості вирішення питання співфінансування та покриття комунальних витрат місцевими бюджетами

На нараді, у якій взяли участь голова Теребовлянської районної ради Ігор Смільський, перший заступник голови Теребовлянської райдержадміністрації Володимир Довгань, керівники закладів охорони здоров’я району, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Донецький, керівник виконавчого апарату районної ради Стефанія Зелінська, обговорено питання розподілу додаткової дотації на заклади охорони здоров’я та освіти, можливості вирішення питання співфінансування та покриття комунальних витрат місцевими бюджетами.

Зазначимо, відповідно до статті 103-6 Бюджетного кодексу України додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, спрямовується на навчальні  заклади та  заклади   охорони здоров’я на оплату комунальних послуг та енергоносіїв. Додаткова дотація направляється на ті видатки середньої освіти і охорони здоров’я, які не фінансуються за рахунок освітньої та медичної субвенцій, а саме: поточні видатки середньої освіти, включаючи заробітну плату непедагогічного персоналу, та оплата енергоносіїв в охороні здоров’я.
 
Варто зауважити, що такі видаткові повноваження згідно із статтями 89, 90 Бюджетного кодексу України покладені на бюджети об’єднаних територіальних громад.
На даний час Теребовлянська міська рада не сприяє надходженню коштів на оплату комунальних послуг та енергоносіїв в закладах охорони здоров’я, які обслуговують все населення Теребовлянського району, в тому числі і Теребовлянської ОТГ.

Також в рамках наради важливим питанням для обговорення стало перейменування освітніх закладів відповідно до Закону України «Про освіту».

За інформацією Теребовлянської РДА


Читайте також