УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
19:02, 14 листопада 2019
Участь в робочій групі взяв особисто голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель, а також заступник начальника управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Тетяна Скарлош та ректор ТНМУ імені І.Горба..
12:25, 14 листопада 2019
У склад президії Тернопільської облради включено голову Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля.
10:12, 14 листопада 2019
Йшлося про деякі питання, що стосуються трасформації системи охорони здоров'я на обласному рівні, пріоритети розвитку медичної галузі Тернопільщини, проблемні питання та шляхи їх вирішення.
всі новини

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування ініціює проведення парламентських слухань на тему: «Організація протиракової боротьби в Україні. Проблеми та шляхи їх вирішення»

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з інсультом на засіданні Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування народні депутати заслухали та обговорили інформацію представників Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України щодо проблемних питань у сфері боротьби з інсультом в Україні.

Також члени Комітету ухвалили рішення ініціювати проведення парламентських слухань на тему: «Організація протиракової боротьби в Україні. Проблеми та шляхи їх вирішення» та підтримали ініціативу Міжнародної діабетичної асоціації України щодо проведення 14 листопада 2019 року у Верховній Раді України Дня профілактики діабету, присвяченого Всесвітньому дню діабету.

Окрім того, народні депутати обговорили питання щодо підвищення рівня імунізації населення та недопущення епідемії дифтерії в Україні і прийняли рішення звернутися до МОЗ України з проханням забезпечити оперативне інформування членів Комітету щодо ситуації з дифтерією в Україні для вжиття, у разі потреби, Комітетом відповідних заходів. Також рекомендовано Міністерству охорони здоров’я спільно з Міністерством освіти і науки організувати масштабну просвітницьку кампанію з популяризації вакцинації в дитячих садках, школах, університетах, інших організованих колективах та у засобах масової інформації.

Під час засідання Комітет заслухав інформацію голови підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Лади Булах про розробку та внесення на розгляд Верховної Ради проектів законів, спрямованих на забезпечення реалізації прав підлітків у сфері охорони здоров’я, а також на адаптацію національного законодавства до вимог відповідних Директив Європейського Парламенту та Ради щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну.

Крім того, було заслухано інформацію Міністерства охорони здоров’я про результати аудиту діяльності Національного інституту раку МОЗ України, проведеного на виконання відповідного рішення Комітету, та прийнято рішення провести в цій медичній установі виїзне засідання Комітету.

За інформацією Офіційного веб-порталу Верховної Ради України


Читайте також