УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:17, 17 січня 2020
Проект Закон прийнято з метою створення умов на законодавчому рівні для безперервного здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупів..
10:02, 17 січня 2020
МОЗ повідомляє: одним із пріоритетних напрямів фінансування Програми медичних гарантій стане медична допомога при гострому інфаркті міокарда та мозковому інсульт
всі новини

Селектор МОЗ: епідемічний сезон 2020-21 та прогноз можливих показників захворюваності на ГРВІ та грип

Сьогодні, 13 січня, відбулася селекторна нарада Міністерства охорони здоров'я України у відео-режимі за участі головного спеціаліста-терапевта УОЗ ТОДА Лариси Матюк, головного спеціаліста - акушера-гінеколога УОЗ ТОДА Олексія Федченка, головного спеціаліста відділу надання медичної допомоги населенню УОЗ ТОДА Марії Сельської, начальника відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Василя Даньчака, головного експерта - інфекціоніста УОЗ ТОДА Олени Герасименко, головного експерта - анестезіолога УОЗ ТОДА Олега Ємяшева, головного експерта - епідеміолога УОЗ ТОДА Марії Павельєвої, головного експерта - пульмонолога УОЗ ТОДА Ольги Лаври та завідуючої пульмонологічним відділенням КНП "Тернопільська університетська лікарня" ТОР Каріни Калайджан.

Захід провела міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька спільно зі заступником Віктором Ляшком.
Повідомлено, що в усіх регіонах України активність грипу та ГРВІ знаходиться на епідемічному рівні та «загалом, станом на сьогодні, показник захворюваності нижчий від минулорічного на 12%».
Коротко мали доповіді з означених питань: в.о. директора Центру громадського здоровя МОЗ України Ігор Кузін, який актуалізував прогноз сезону 2019-2020 рр.та ситуацію з грипу впродовж першого тижня цьогоріч; начальник Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ України Тарас Лясковський, який надав інформацію стосовно наявності та кількості ввезених вакцин в Україну та інші.
Фахівці МОЗ України вкотре звернули увагу на введення в дію всього комплексу заходів, передбачених директивними документами на період епідемії грипу та ГРВІ. Особливо - на своєчасність надання медичної допомоги громадянам, які відносяться до груп ризику (з хронічними захворюваннями органів дихання та серцево-судинної системи, вагітних, дітей та осіб похилого віку).
Наголошено на комунікації із засобами масової інформації та безпосередньо з населенням.

Читайте також