УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
17:10, 05 червня 2020
Про це проінформувала під час чергового засідання регіонального Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням..
16:45, 05 червня 2020
Члени штабу ґрунтовно обговорили готовність медичних закладів для надання допомоги хворим на коронавірус та інші питання.
16:36, 05 червня 2020
Сьогодні, 5 червня, відбулася конференція за допомогою Zoom в режимі онлайн під головуванням заступника голови ОДА Ігоря Гайдука та в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ Ук..
всі новини

МОЗ планує забезпечити вакцинацією від грипу медпрацівників

Про це заявлено вчора на селекторній нараді Міністерства охорони здоров’я України щодо ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ в Україні, яку провела міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

Також йшлося про наявність чотирьох вакцин проти грипу – саме вони пройшли оновлення штамів. Це Інфлувак® (Influvac®), Ваксігрип Тетра (Vaxigrip), Джісі Флю (GC FLU) та інфлуенза ваксін (Influenza Vaccine). Також повідомлено, що в Україну завезено 542 тисячі доз вакцин.

Вакцину Ваксігрип Тетра можна застосовувати для щеплення дітей віком від трьох років, а Джісі Флю - від шести місяців.

Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян.

Одне щеплення захищає впродовж усього сезону грипу від найбільш розповсюджених і небезпечних штамів.

Якість вакцин, котрі ввозять до країни, перевіряють Держлікслужба України та Лабораторія із контролю якості медичних імунобіологічних препаратів Державного експертного центру.

Нагадаємо, що вірусів грипу багато, але особливо небезпечними є два штами типу А – H1N1 і H3N2.

Читайте також