УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
11:17, 17 січня 2020
Проект Закон прийнято з метою створення умов на законодавчому рівні для безперервного здійснення закупівель лікарських засобів та медичних виробів спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупів..
10:02, 17 січня 2020
МОЗ повідомляє: одним із пріоритетних напрямів фінансування Програми медичних гарантій стане медична допомога при гострому інфаркті міокарда та мозковому інсульт
всі новини

МОЗ планує забезпечити вакцинацією від грипу медпрацівників

Про це заявлено вчора на селекторній нараді Міністерства охорони здоров’я України щодо ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ в Україні, яку провела міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

Також йшлося про наявність чотирьох вакцин проти грипу – саме вони пройшли оновлення штамів. Це Інфлувак® (Influvac®), Ваксігрип Тетра (Vaxigrip), Джісі Флю (GC FLU) та інфлуенза ваксін (Influenza Vaccine). Також повідомлено, що в Україну завезено 542 тисячі доз вакцин.

Вакцину Ваксігрип Тетра можна застосовувати для щеплення дітей віком від трьох років, а Джісі Флю - від шести місяців.

Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян.

Одне щеплення захищає впродовж усього сезону грипу від найбільш розповсюджених і небезпечних штамів.

Якість вакцин, котрі ввозять до країни, перевіряють Держлікслужба України та Лабораторія із контролю якості медичних імунобіологічних препаратів Державного експертного центру.

Нагадаємо, що вірусів грипу багато, але особливо небезпечними є два штами типу А – H1N1 і H3N2.

Читайте також