УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
17:10, 05 червня 2020
Про це проінформувала під час чергового засідання регіонального Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням..
16:45, 05 червня 2020
Члени штабу ґрунтовно обговорили готовність медичних закладів для надання допомоги хворим на коронавірус та інші питання.
16:36, 05 червня 2020
Сьогодні, 5 червня, відбулася конференція за допомогою Zoom в режимі онлайн під головуванням заступника голови ОДА Ігоря Гайдука та в.о. директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ Ук..
всі новини

Благодійники від компаній MagneticOne та Biofert передали медикам двісті захисних комбінезонів багаторазового використання

Команда благодійного фонду MagneticOne.org, група компаній MagneticOne у партнерстві з ТОВ Biofert («Біоферт») долучилися до боротьби з коронавірусом в Тернопільській області, надавши у вигляді благодійної допомоги 200 захисних комбінезонів для працівників медичних закладів, які є у групі ризику та працюють із пацієнтами, що захворіли або мають підозру на COVID-19.

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань Тернопільської обласної ради отримало 40 таких костюмів, комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської облради - 10; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської облради» - 20; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» - 30; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» - 30; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської облради - 20, а також комунальне некомерційне підприємство «Козівська центральна районна комунальна лікарня» Козівської райради - 50.
Медики висловлюють вдячність благодійникам за надану допомогу, яка буде надійним захистом для них у непростий час епідситуації в області.

Довідково
Благодійний фонд MagneticOne.org заснований у 2013 році Русланом Савчишиним. Основні напрями діяльності фонду є просвітництво, зміцнення престижу і ролі благодійних організацій, меценатів.
ТОВ «Біоферт» розпочало свою діяльність у 2012 році, директором є Дячишин Оксана. Товариство з обмеженою відповідальністю Biofert («Біоферт») є офіційним імпортером та дистриб’ютором провідних європейських виробників мінеральних та органічних добрив в Україні.
Шлях до успiху компанiї грунтується на принципах професiоналiзму, якостi i вiдповiдальностi.


Читайте також