УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:10, 21 серпня 2018
Для жителів села Дичків, що входить до Великогаївської об’єднаної територіальної громади, відбулася значна подія. Заклали та освятили перший камінь у будівництві фельдшерського пункту або, як зараз г..
10:17, 20 серпня 2018
Медичні послуги стануть ближчими для жителів сільської місцевості. Адже держава розпочала проект із розвитку сільської медицини. На її розвиток Тернопільська область отримала 220 млн. грн. Детальніше..
08:30, 20 серпня 2018
У четвер, 16 серпня, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Світлана Безпоповцева, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, заступник начальника управлінн..
всі новини

День ізраїльської медицини (ФОТО)

19 січня в Тернопільську університетську лікарню завітали висококваліфіковані лікарі з Ізраїлю, задля проведення Дня ізраїльської медицини.

Даний проект відбувся за підтримки Павела Фельдблюмена- голови Наглядової ради «Об’єднання іудейських релігійних організацій України», Борислава Берези – голови Ізраїльського фонду підтримки України. Олега Вишнякова - консула Ізраїльської держави в Україні,  Тернопільської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та керівництва Тернопільської університетської лікарні.

Під час проведення Дня ізраїльської медицини, фахівці, а саме: Алекс Штурман – кардіолог, Міхаель Райхель - ортопед спінальний хірург та Валерій Берсудський – офтальмолог, поспілкувалися з тернопільськими профільними медиками та оглянули пацієнтів в кардіологічному, ортопедичному та офтальмологічному відділеннях Тернопільської університетської лікарні.

«Нам дуже приємно, що у рамках даного проекту, наших медичних спеціалістів запрошують у Ізраїль для підвищення кваліфікації і обміну досвідом. Для нас це ще один крок, задля підвищення якості медичної допомоги. Адже медицина, це така динамічна галузь,в якій інформація щорічно подвоюється, потроюється в тематичних прогресіях. Тому, якщо наші медичні спеціалісти не будуть спілкуватися, не будуть обмінюватися досвідом з медиками із різних країн Світу, то наша медицина рано чи пізно застигне на місці. Ми дуже вдячні нашим колегам, які знайшли час, знайшли можливість приїхати до нас і поділитися з нами своїм досвідом. Ми щиро надіємося, що це не останній їхній візит на Тернопільщину» - зазничив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук. 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також