УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
13:05, 21 січня 2019
Члени Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради розповсюджують брехню, якою залякують українців щодо спецоперації по імунізації проти кору.
12:15, 21 січня 2019
НСЗУ розпочинає відкритий конкурсний відбір позаштатних медичних експертів для забезпечення клінічної експертизи роботи НСЗУ з наступних медичних напрямків:
10:43, 21 січня 2019
«Почуй світ!» - під таким гаслом цього разу пройшла Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Завдяки зусиллям небайдужих, Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала новий прилад для діагнос..
всі новини

День ізраїльської медицини (ФОТО)

19 січня в Тернопільську університетську лікарню завітали висококваліфіковані лікарі з Ізраїлю, задля проведення Дня ізраїльської медицини.

Даний проект відбувся за підтримки Павела Фельдблюмена- голови Наглядової ради «Об’єднання іудейських релігійних організацій України», Борислава Берези – голови Ізраїльського фонду підтримки України. Олега Вишнякова - консула Ізраїльської держави в Україні,  Тернопільської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та керівництва Тернопільської університетської лікарні.

Під час проведення Дня ізраїльської медицини, фахівці, а саме: Алекс Штурман – кардіолог, Міхаель Райхель - ортопед спінальний хірург та Валерій Берсудський – офтальмолог, поспілкувалися з тернопільськими профільними медиками та оглянули пацієнтів в кардіологічному, ортопедичному та офтальмологічному відділеннях Тернопільської університетської лікарні.

«Нам дуже приємно, що у рамках даного проекту, наших медичних спеціалістів запрошують у Ізраїль для підвищення кваліфікації і обміну досвідом. Для нас це ще один крок, задля підвищення якості медичної допомоги. Адже медицина, це така динамічна галузь,в якій інформація щорічно подвоюється, потроюється в тематичних прогресіях. Тому, якщо наші медичні спеціалісти не будуть спілкуватися, не будуть обмінюватися досвідом з медиками із різних країн Світу, то наша медицина рано чи пізно застигне на місці. Ми дуже вдячні нашим колегам, які знайшли час, знайшли можливість приїхати до нас і поділитися з нами своїм досвідом. Ми щиро надіємося, що це не останній їхній візит на Тернопільщину» - зазничив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук. 

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також