УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:36, 07 грудня 2018
Наприкінці жовтня Міністерство охорони здоров'я України зробило дуже важливий крок для запровадження системи трансплантації в Україні. Розпочалися закупівлі послуги для розробки Єдиної державної ..
08:55, 07 грудня 2018
Інформаційний медичний вісник листопад 2018
всі новини

Підсупкова медична рада у Тернопільському обласному спеціалізованому будинку дитини

21 лютого, за участі заступника начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Чайковської Лідії Зіновіївни відбулася підсупкова медична рада у Тернопільському обласному  спеціалізованому будинку дитини.

      Головний лікар Кубей Інга Володимирівна підвела підсумок про роботу Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини  і було прийнято рішення про задовільну роботу Будинку дитини у 2017році. Головний лікар доповіла присутнім, що протягом 2017р. кожен працівник колективу виконував свої обов’язки належним чином. Діти вихованці отримували раціональне харчування, реабілітаційне –відновне лікування з ними працювали логопеди, психолог,проводилась корекційно - виховна робота.

      На звітну дату на державному утриманні в Будинку дитини перебуває 33 дітей.

    М’яким і твердим інвентарем ,предметами побуту Будинок дитини забезпечений. Даний інвентар по мірі потреби поновлюється. Придбано

3 комп'ютери, 2 пральних машинки ,4 дитячих дивани,килим,електроплита на харчоблок,нові дитячі матраци ,подушки, одіяла.

    З метою енергозбереження проведено ремонт коридору із заміною вікон і дверей на металопластикові,також заміну вікон на металопластикові в групах та кабінетах. Виготовлена проектно  – кошторисна документація по «Реконструкції будівлі (облаштування шатрового даху) на 196400грн.

    Активно проводиться навчально-виховна робота. Освітньо –виховний процес здійснюється згідно вимог програми розвитку та виховання дитини раннього віку Базової програми «Я у Світі»(нова редакція) та Базового компонента дошкільної освіти.

     Крім того організовується дозвілля :

  • зустрічі з акторами лялькового театру;
  • проводилися екскурсії : в парк «Топільче», парк ім.Т.Шевченка ,

зоопарк;

  • щомісячно відзначається День іменинника ;
  • проводиться виставки дитячих робіт ;
  • проводяться заняття по прикладному мистецтву;
  • започатковано роботу з волонтерами (вивчення анг. мови ,заняття по прикладному мистецтву, участь в облаштуванні дитячих майданчиків).

 Головний лікар запевнила прийняти активну участь в реалізації Національної   стратегії  реформування системи інституційного догляду та виховання   дітей.


Читайте також