УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:04, 22 червня 2018
21 червня, в сесійній залі Чортківської районної ради відбувся семінар з питань організації надання паліативної допомоги в рамках реформи охорони здоров'я.
09:50, 22 червня 2018
21 червня, заступник начальника управління - начальник відділу медичних кадрів та режимно-секретної роботи охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Лідія Зіновіївна Чайковська ..
11:20, 21 червня 2018
Відповідно до плану основних організаційних заходів управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації на поточний рік, 21 червня, на базі Тернопільської обласної дитячої..
всі новини

Аналіз роботи Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру та затверджували програму соціально-економічного розвитку з визначенням основних пріоритетних напрямків у забезпеченні доступної медичної допомоги на 2018 рік

21 лютого, під керівництвом заступника начальника управління охорони здоров’я Тернпільської обласної державної адміністрації Чайковської Лідії Зіновіївни обговорювали аналіз роботи Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру та затверджували програму соціально-економічного розвитку з визначенням основних пріоритетних напрямків у забезпеченні доступної медичної допомоги на 2018 рік.

 

Під час своєї доповіді, головний лікар Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру Рудик Валим Дмитрович повідомив:

 

Кількість ліжок (загальна і про профілях): На даний час у закладі експлуатується 200 ліжок, з них 155 для лікування чутливого туберкульозу та 45 ліжок для лікування хворих на  мультирезистентний туберкульоз.

Основний напрям роботи закладу:

  • організаційно – методичне керівництво всіма медичними закладами на території обслуговування з профілактики, виявлення, діагностики та інших видів протитуберкульозної допомоги населенню;
  • надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги хворим на туберкульоз та особам групи ризику і контактним;
  • комплексне обстеження хворих на туберкульоз та осіб з його підозрою, котрі виявлені загально лікарняною мережею та при проведенні профілактичних оглядів.

 

2. Матеріально-технічне забезпечення:

Заклад розміщений в трьох корпусах, а сааме: стаціонарний, поліклінічний, господарський

 

 

3. Перспектива розвитку закладу у 2018 році:

  • завершення реалізації проекту програми «Реконструкція (енергозбереження) головного корпусу»,
  • реконструкція покрівлі головного корпусу та проведення капітального ремонту у відділах з організацією боксованих палат,
  • придбання стаціонарного цифрового рентген-діагностичного апарату та поновлення ультразвукової апаратури і електрокардіографа,
  • поновлення автопарку;
  • розробка проектно-кошторисної документації на проведення робіт по пожежній сигналізації.

 

4. Проблемні питання, які потребують вирішення на рівні керівництва області:  

-                проведення подальшої оптимізації закладів СТМО «Фтизіатрія».

-                передбачити в обласному бюджеті на 2018 рік кошти на закупівлю обладнання, проведення капітальних ремонтів у відділеннях Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру та проведення реконструкції покрівлі головного корпусу.


Читайте також