УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:50, 24 травня 2018
З нагоди проведення в Тернопільській області Всеукраїнського тижня планування сімї та збереження репродуктивного здоров’я проведено круглий стіл та прес – конференцю експертів управління охорони здор..
09:30, 24 травня 2018
23 травня, начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук взяв участь у навчанні з цивільного захисту населення, яке відбулося у Чо..
13:34, 23 травня 2018
Підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості є одним із пріоритетних напрямів державної політики у сферах охорони здоров'я та регіонального розвитку. Саме тому..
всі новини

Представників Міжнародного валютного фонду в Україні у Чортківському районі (ФОТО)

15 травня, відбулася урочиста зустріч представників Міжнародного валютного фонду в Україні з керівництвом Чортківського району, викладачами та студентами Чортківського державного медичного коледжу.
 
Урочисту зустріч прикрасила концертна програма, яку для Йоста Люгмана – постійного представника Міжнародного валютного фонду в Україні та Ігоря Олександровича Шпака – старшого економіста представників Міжнародного валютного фонду, організували колективи художньої самодіяльності Чортківського державного медичного коледжу.
 
В подальшому, представники Міжнародного валютного фонду в Україні ознайомилися з матеріально-технічною базою Чортківського державного медичного коледжу та Чортківської центральної районної комунальної лікарні.
 
Також, Йоста Люгман та Ігор Шпак оцінили умови та якість надання медичної допомоги і подальші перспективи розвитку Чортківського госпітального округу.

Читайте також