УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
13:04, 18 лютого 2019
У ході робочого візиту в Заліщики голова обласної ради Віктор Овчарук проінспектував сучасний стан функціонування місцевого дитячого санаторію та оглянув територію, яку відведено для будівництва плав..
10:45, 18 лютого 2019
Влітку минулого року розпочався процес створення медичного центру для учасників антитерористичної операції на базі Яблунівського обласного комунального санаторію, який протягом двадцяти останніх рокі..
10:15, 16 лютого 2019
15 лютого, начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук та інші організатори охорони здоров’я області, головні лікарі центрі..
всі новини

Представників Міжнародного валютного фонду в Україні у Чортківському районі (ФОТО)

15 травня, відбулася урочиста зустріч представників Міжнародного валютного фонду в Україні з керівництвом Чортківського району, викладачами та студентами Чортківського державного медичного коледжу.
 
Урочисту зустріч прикрасила концертна програма, яку для Йоста Люгмана – постійного представника Міжнародного валютного фонду в Україні та Ігоря Олександровича Шпака – старшого економіста представників Міжнародного валютного фонду, організували колективи художньої самодіяльності Чортківського державного медичного коледжу.
 
В подальшому, представники Міжнародного валютного фонду в Україні ознайомилися з матеріально-технічною базою Чортківського державного медичного коледжу та Чортківської центральної районної комунальної лікарні.
 
Також, Йоста Люгман та Ігор Шпак оцінили умови та якість надання медичної допомоги і подальші перспективи розвитку Чортківського госпітального округу.

Читайте також