УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:20, 14 лютого 2019
З цієї нагоди на Тернопільщину, 13 лютого завітали представники франко-українських благодійних асоціацій «Венде-Україна» та «Веселі Черевички» із Франції.
08:10, 14 лютого 2019
"Наше завдання зробити усе для того, щоб пам'ять про воїнів, які віддали своє життя під час бойових дій на території інших держав, жила вічно"-Степан Барна.
14:05, 13 лютого 2019
Начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук, 13 лютого провів засідання медичної ради у Зборівському районі.
всі новини

Відбувся інформаційний захід з медичними працівниками з питань надання паліативної допомоги дітям

   З метою забезпечення реалізації прав дітей, які потребують паліативної допомоги через сприяння у розбудові національної системи дитячої паліативної допомоги, що включає в себе медичну, соціальну, психологічну та духовну допомогу відбувся семінар з медичними працівниками Тернопільської області.
   Захід проводився за ініціативи ГО «Українська Асоціація дитячої паліативної допомоги» 12 червня в конференц - залі базі Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні . На захід запрошені лікарі загальної практики сімейної медицини, лікарі ТОДКЛ, лікарі Тернопільського обласного комунального спеціалізованого будинку дитини, викладачі кафедри педіатрії ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського, працівники соціальних служб.
   Семінар відкрив Роханський Андрій Олегович – експерт Асоціації дитячої паліативної допомоги. Він доповів про стан надання паліативної допомоги дітям в Україні в порівнянні з світовими стандартами, подав статистику в потребі надання таких послуг (щорічно від 17 до 35 тисяч дітей в Україні). Учасники семінару переглянули короткометражний фільм « Безценный миг жизни ребенка», створений Луб’яною Ольгою Леонідівною – керівником Харківського центру з паліативної допомоги. В програмі семінару обговорювались проблеми та можливі шляхи взаємодії соціальних служб, регіональних служб у справах дітей, регіональних департаментів соціального захисту населення. На завершення заходу учасники підписали Резолюцію круглого столу в рамках реалізації проекту «Відстоювання прав дітей, які потребують паліативної допомоги» за підтримки Благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та європейського союзу.
 

Читайте також