УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
13:55, 16 листопада 2018
В аптечних закладах Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання можна придбати комбіновану вакцину ІНФАНРІКС (ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія/GlaxoSmithKline Biologic..
12:50, 16 листопада 2018
16 листопада, на базі комунального некомерційного підприємства "Тернопільська міська комунальна лікарня №2" відбулася науково-практична конференція лікарів акушер-гінекологі, онкогінекологів та лікарі..
11:27, 15 листопада 2018
З 12 по 16 листопада, на базі Тернопільського державного технічного університету ім.. І.Пулюя, відбулося навчання та перевірка знань посадових осіб з питань охорони праці.
всі новини

Організація надання паліативної допомоги в рамках реформи охорони здоров'я

21 червня, в сесійній залі Чортківської районної ради для головних лікарів, лікарів сімейної практики, головних медичних сестер,юристконсультів лікувально-профілактичних закладів та начальників відділів (секторів) охорони здоров’я райдержадміністрацій, що входитимуть до Чортківського госпітального округ області відбувся семінар з питань організації надання паліативної допомоги в рамках реформи охорони здоров'я. 

  Відкрив семінар начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.Він акцентував увагу на актуальності та важливості даної теми. 
   З головної теми семінару - загальні питання організації надання паліативної допомоги в стаціонарних умовах та амбулаторних умовах доповіла експерт МОЗ України за напрямком «Паліативна та хоспісна допомога. Геріатрія», асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика Олександра Брацюнь. Наступним про державні будівельні норми щодо закладів охорони здоров’я розповіла консультант МФ «Відродження» Олена Коваль. Далі про розрахунок потреби в паліативній допомозі, проблеми та перспективи інформував представник українського центру суспільних даних Андрій Горбаль.
   У ході спілкування учасники семінару мали можливість задати запитання стосовно актуальної для них теми і отримати на них вичерпні відповіді


Читайте також