УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:49, 19 липня 2018
18 липня 2018 року проведено переривчасті курси лікарів - інфекціоністів кабінетів “Довіра” лікувально-профілактичних закладів області на базі спеціалізованого амбулаторно-поліклінічного відділення пр..
11:28, 18 липня 2018
Про епідситуацію за перше півріччя 2018року та реалізацію заходів протидії туберкульозу За перше півріччя 2018року по області взято на диспансерний облік всіма формами активного туберкульозу 187 чол...
08:10, 16 липня 2018
Під час Загальнонаціональної прощі у Зарваниці оперативні штаби медичної допомоги були у цілковитій готовності та надавали усім потребуючим прочанам кваліфіковану та якісну медичну допомогу.
всі новини

Організація надання паліативної допомоги в рамках реформи охорони здоров'я

21 червня, в сесійній залі Чортківської районної ради для головних лікарів, лікарів сімейної практики, головних медичних сестер,юристконсультів лікувально-профілактичних закладів та начальників відділів (секторів) охорони здоров’я райдержадміністрацій, що входитимуть до Чортківського госпітального округ області відбувся семінар з питань організації надання паліативної допомоги в рамках реформи охорони здоров'я. 

  Відкрив семінар начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.Він акцентував увагу на актуальності та важливості даної теми. 
   З головної теми семінару - загальні питання організації надання паліативної допомоги в стаціонарних умовах та амбулаторних умовах доповіла експерт МОЗ України за напрямком «Паліативна та хоспісна допомога. Геріатрія», асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика Олександра Брацюнь. Наступним про державні будівельні норми щодо закладів охорони здоров’я розповіла консультант МФ «Відродження» Олена Коваль. Далі про розрахунок потреби в паліативній допомозі, проблеми та перспективи інформував представник українського центру суспільних даних Андрій Горбаль.
   У ході спілкування учасники семінару мали можливість задати запитання стосовно актуальної для них теми і отримати на них вичерпні відповіді


Читайте також