УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
13:05, 21 січня 2019
Члени Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради розповсюджують брехню, якою залякують українців щодо спецоперації по імунізації проти кору.
12:15, 21 січня 2019
НСЗУ розпочинає відкритий конкурсний відбір позаштатних медичних експертів для забезпечення клінічної експертизи роботи НСЗУ з наступних медичних напрямків:
10:43, 21 січня 2019
«Почуй світ!» - під таким гаслом цього разу пройшла Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Завдяки зусиллям небайдужих, Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала новий прилад для діагнос..
всі новини

Розпочалася перша таборова зміна на базі відпочинку Чортківського державного медичного коледжу „Зорепад”

Розпочалася перша таборова зміна на базі відпочинку Чортківського державного медичного коледжу „Зорепад”

http://chdmc.org.ua/  

01

23

4Розпочалась перша таборова зміна на базі відпочинку Чортківського державного медичного коледжу у таборі «Зорепад», який розташувався у мальовничому куточку Тернопілля – у селі Більче-Золоте Борщівського району. Тут студенти коледжу мають змогу провести літо якнайкраще. Сотні студентів Чортківського державного медичного коледжу під куруванням викладачів оздоровлюватимуться та відпочиватимуть. 
Колишній літній табір завдяки керівництву коледжу перетворився на потужне господарство з розвиненим спортивно-оздоровчим комплексом. На території бази обладнані будиночки, їдальня, тенісні корти, водні велосипеди, катамарани, спортивні майданчики, відкритий басейн, а також обширні території, які використовуються для садівництва, городництва, розведення свійських тварин. До розвитку бази долучаються як студенти, так і викладачі коледжу. Левова частка продуктів вирощується саме в Більче-Золотому.
Багата рослинність на власних угіддях дає можливість майбутнім фармацевтам вивчати флору краю та проходити практику з фармакогнозії, а зібрана сировина використовується у студентській їдальні для збагачення чаїв фітокомпонентами з метою профілактики захворюваності на ГРВІ.
Попри відпочинок студенти займатимуться суспільно-корисною працею. Студенти малтимуть потужну уультурну, спортивну та туристичну програму.
На думку керівників коледжу, слід відроджувати традиції літнього табірного відпочинку на природі. Адже ніщо так не сприяє вихованню та формуванню цілісної особистості в молодих людях, як суспільно-корисна праця, командний спорт, звичаї та фольклор рідного краю.


Читайте також