УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
14:20, 13 листопада 2018
Уряд Японії надав фінансову допомогу у розмірі 78 985дол. США для Проекту модернізації медичного обладнання у Кременецькій районній клінічній лікарні.
11:25, 13 листопада 2018
Як часто ви призначали собі антибіотики, коли «щось задовго» хворіли грипом? Ви не лише неефективно лікувались (антибіотики діють на бактерії, а грип викликають віруси), а ще й збільшували ризик, що а..
12:46, 12 листопада 2018
13 листопада, за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі СУМІ та Голови політичного відділу Посольства Японії в Україні пана Дайсуке МІНАМІНО, відбудеться церемонія пер..
всі новини

Розпочалася перша таборова зміна на базі відпочинку Чортківського державного медичного коледжу „Зорепад”

Розпочалася перша таборова зміна на базі відпочинку Чортківського державного медичного коледжу „Зорепад”

http://chdmc.org.ua/  

01

23

4Розпочалась перша таборова зміна на базі відпочинку Чортківського державного медичного коледжу у таборі «Зорепад», який розташувався у мальовничому куточку Тернопілля – у селі Більче-Золоте Борщівського району. Тут студенти коледжу мають змогу провести літо якнайкраще. Сотні студентів Чортківського державного медичного коледжу під куруванням викладачів оздоровлюватимуться та відпочиватимуть. 
Колишній літній табір завдяки керівництву коледжу перетворився на потужне господарство з розвиненим спортивно-оздоровчим комплексом. На території бази обладнані будиночки, їдальня, тенісні корти, водні велосипеди, катамарани, спортивні майданчики, відкритий басейн, а також обширні території, які використовуються для садівництва, городництва, розведення свійських тварин. До розвитку бази долучаються як студенти, так і викладачі коледжу. Левова частка продуктів вирощується саме в Більче-Золотому.
Багата рослинність на власних угіддях дає можливість майбутнім фармацевтам вивчати флору краю та проходити практику з фармакогнозії, а зібрана сировина використовується у студентській їдальні для збагачення чаїв фітокомпонентами з метою профілактики захворюваності на ГРВІ.
Попри відпочинок студенти займатимуться суспільно-корисною працею. Студенти малтимуть потужну уультурну, спортивну та туристичну програму.
На думку керівників коледжу, слід відроджувати традиції літнього табірного відпочинку на природі. Адже ніщо так не сприяє вихованню та формуванню цілісної особистості в молодих людях, як суспільно-корисна праця, командний спорт, звичаї та фольклор рідного краю.


Читайте також