УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:20, 15 серпня 2018
14 серпня 2018 року в Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні проводилася регіональна робоча зустріч “Реформування медсестринства в охороні здоров’я України. Адмініст..
12:40, 10 серпня 2018
Тернопільська обласна рада вирішила передати з балансу виконавчого апарату Тернопільської обласної ради на баланс інформаційно – аналітичного центру медичної статистики комп’ютерну техніку.
12:26, 10 серпня 2018
Таке рішення прийняли депутати обласної ради. У ньому, зокрема, йдеться: «Зобов’язати керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської обла..
всі новини

Під час Загальнонаціональної прощі у Зарваниці оперативні штаби медичної допомоги були у цілковитій готовності

Під час Загальнонаціональної прощі у Зарваниці оперативні штаби медичної допомоги були у цілковитій готовності та надавали усім потребуючим прочанам кваліфіковану та якісну медичну допомогу.

Президент України Петро Порошенко та тисячі паломників не лише з усіх куточків України, я й із-за кордону з 14 по 15 липня перебували у Зарваниці, де щороку відбувається Загальнонаціональна проща.

Одним із найголовніших завдань очіньників Тернопільської області було питання цілковитої безпеки шляху й самого перебування у Марійському духовному центрі.

«Під час Загальнонаціональної прощі я переконався в тому, що наші стражі порядку, медичні працівники й рятувальники були цілковито готові задля несення служби у ці важливі дні. У цілях безпеки на прощі були присутні також військові та співробітники Служби безпеки України», — підкреслив очільник Тернопільщини.

Варто додати, що вздовж шляхів до Зарваниці, якими прямувала піша колона, були облаштовані медичні пункти з ліками й питною водою та були також місця для відпочинку.


Читайте також