УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:20, 12 жовтня 2018
Відбулася науково-практична конференція на тему: "Організація і надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Сучасний алгоритм екстреної медичної допомоги постраждалим у ДТП з масовим ураженням..
08:30, 12 жовтня 2018
З 11 по 12 жовтня у конференц-залі КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: "Сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань ..
07:00, 12 жовтня 2018
Днями КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" отримала від Міжнародного благодійного фонду «Manus Dei» сучасне ендоскопічне обладнання, а саме гастрофіброскоп Olympus GIF E-3, вартістю понад ..
всі новини

Під час Загальнонаціональної прощі у Зарваниці оперативні штаби медичної допомоги були у цілковитій готовності

Під час Загальнонаціональної прощі у Зарваниці оперативні штаби медичної допомоги були у цілковитій готовності та надавали усім потребуючим прочанам кваліфіковану та якісну медичну допомогу.

Президент України Петро Порошенко та тисячі паломників не лише з усіх куточків України, я й із-за кордону з 14 по 15 липня перебували у Зарваниці, де щороку відбувається Загальнонаціональна проща.

Одним із найголовніших завдань очіньників Тернопільської області було питання цілковитої безпеки шляху й самого перебування у Марійському духовному центрі.

«Під час Загальнонаціональної прощі я переконався в тому, що наші стражі порядку, медичні працівники й рятувальники були цілковито готові задля несення служби у ці важливі дні. У цілях безпеки на прощі були присутні також військові та співробітники Служби безпеки України», — підкреслив очільник Тернопільщини.

Варто додати, що вздовж шляхів до Зарваниці, якими прямувала піша колона, були облаштовані медичні пункти з ліками й питною водою та були також місця для відпочинку.


Читайте також