УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
15:08, 19 липня 2019
19 липня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства "Тернопільський ..
10:14, 19 липня 2019
Подолати спалах кору в Україні допоможуть додаткові вакцини. Понад два мільйони доз вакцин проти кору - рекордний за останні роки обсяг - Україна закупить додатково на суму понад 276 мільйонів гривень..
11:34, 18 липня 2019
1 січня 2020 року всі медичні заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу, перейдуть на оплати за договорами з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Для цього вони мають відповідати кі..
всі новини

«Грудне вигодовування – основа життя»

В рамках проведення Всесвітнього тижня на підтримку грудного вигодовування у холі ТРЦ «Подоляни» 5 сепрня відбулося сімейне свято «Грудне вигодовування – основа життя». Організатором проведення свята виступив БФ «Подоляни» - за інформаційної підтримки Центру здоров'я та МБФ "Дар життя".
 
На свято запрошені молоді сім'ї, годуючі матусі, вагітні жінки. У програмі свята проводились різноманітні цікаві конкурси та розваги: навчання основ слінгоносіння, конкурс «повзункові перегони», конкурс « нагодуй маму йогуртом», конкурс «колискових»,та інші.
 
Партнерами свята виступили льодовий центр Ескімос, боулінг-клуб Сільвер, кондитерська Цукерка. Лікар консультант » МБФ «Дар життя» Андрунців О.Б. провела презентацію «Школи мами й тата» , а лікар Центру здоров'я Гричук І.В. дала оцінку проведення конкурсу «Переваги грудного вигодовування» та підвела підсумки бліц анкетування «Найтриваліше годування грудьми», це були 2 матусі, які народили по 3 діток і годували їх грудним молоком до 2 років, і 1 рік і 7 місяців . Президент БФ «Подоляни» Тетяна Чубак нагородила переможців конкурсу цінними подарунками, а лікарів Андрунців О.Б. та Гричук І.В. нагородила Подякою від БФ «Подоляни» за співпрацю в організації сімейного свята. На заході матусі мали можливість поспілкуватись,обмінятись досвідом, послухати концертні номери молодих виконавців.
 
 

Читайте також