УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:35, 19 жовтня 2018
На Тернопільщині відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Степана Барни 19 жовтня оголошено Днем жалоби.
09:20, 12 жовтня 2018
Відбулася науково-практична конференція на тему: "Організація і надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Сучасний алгоритм екстреної медичної допомоги постраждалим у ДТП з масовим ураженням..
08:30, 12 жовтня 2018
З 11 по 12 жовтня у конференц-залі КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: "Сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань ..
всі новини

«Грудне вигодовування – основа життя»

В рамках проведення Всесвітнього тижня на підтримку грудного вигодовування у холі ТРЦ «Подоляни» 5 сепрня відбулося сімейне свято «Грудне вигодовування – основа життя». Організатором проведення свята виступив БФ «Подоляни» - за інформаційної підтримки Центру здоров'я та МБФ "Дар життя".
 
На свято запрошені молоді сім'ї, годуючі матусі, вагітні жінки. У програмі свята проводились різноманітні цікаві конкурси та розваги: навчання основ слінгоносіння, конкурс «повзункові перегони», конкурс « нагодуй маму йогуртом», конкурс «колискових»,та інші.
 
Партнерами свята виступили льодовий центр Ескімос, боулінг-клуб Сільвер, кондитерська Цукерка. Лікар консультант » МБФ «Дар життя» Андрунців О.Б. провела презентацію «Школи мами й тата» , а лікар Центру здоров'я Гричук І.В. дала оцінку проведення конкурсу «Переваги грудного вигодовування» та підвела підсумки бліц анкетування «Найтриваліше годування грудьми», це були 2 матусі, які народили по 3 діток і годували їх грудним молоком до 2 років, і 1 рік і 7 місяців . Президент БФ «Подоляни» Тетяна Чубак нагородила переможців конкурсу цінними подарунками, а лікарів Андрунців О.Б. та Гричук І.В. нагородила Подякою від БФ «Подоляни» за співпрацю в організації сімейного свята. На заході матусі мали можливість поспілкуватись,обмінятись досвідом, послухати концертні номери молодих виконавців.
 
 

Читайте також