УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:20, 15 серпня 2018
14 серпня 2018 року в Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні проводилася регіональна робоча зустріч “Реформування медсестринства в охороні здоров’я України. Адмініст..
12:40, 10 серпня 2018
Тернопільська обласна рада вирішила передати з балансу виконавчого апарату Тернопільської обласної ради на баланс інформаційно – аналітичного центру медичної статистики комп’ютерну техніку.
12:26, 10 серпня 2018
Таке рішення прийняли депутати обласної ради. У ньому, зокрема, йдеться: «Зобов’язати керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської обла..
всі новини

Комісія розглянула проект штатного розпису обласного медичного центру для лікування і реабілітації учасників АТО

Ознайомившись із питанням, постійна  комісія з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства рекомендує голові Тернопільської обласної ради Віктору Овчаруку погодити штатний розпис обласного медичного центру для лікування і реабілітації учасників АТО в кількості 35 штатних одиниць на 6 місяців 2018 року.

На засіданні постійної комісії заслухані звіти  про використання коштів обласного бюджету в галузі охорони здоров’я та служби у справах дітей облдержадміністрації  за II квартал 2018 року. Інформацію взято до відома.

Депутати обговорили питання про перетворення закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл,  селищ, міст Тернопільської області у комунальні некомерційні підприємства. Вирішено рекомендувати  керівникам таких закладів до 1 жовтня 2018 року надати на розгляд Тернопільської обласної ради пропозиції щодо перетворення закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області у комунальні некомерційні підприємства.

Комісія розглянула листи Міністерства охорони здоров’я України від 06 червня 2018 року і Тернопільської обласної державної  адміністрації від 22 червня 2018 року щодо передачі автомобілів швидкої медичної допомоги. Вирішено рекомендувати Тернопільській обласній раді прийняти рішення щодо надання згоди на прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області автомобіля швидкої  медичної допомоги  з подальшою його передачею Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для використання за цільовим призначенням.

Члени комісії, розглянувши звернення жителів міста Тернополя та Тернопільської області  від 14 травня, 04 червня, 07 червня і 18 червня 2018 року щодо захисту інституції сім’ї в Україні, рекомендують обласній раді повторно надіслати до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та Президента України Порошенка П.О. прийняте  на сесії обласної ради 5 липня 2017 року  звернення   щодо захисту інституції сім'ї в Україні для розгляду і вирішення порушеного питання.

Розглянуто також ще ряд господарських питань.


Читайте також