УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
15:08, 19 липня 2019
19 липня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства "Тернопільський ..
10:14, 19 липня 2019
Подолати спалах кору в Україні допоможуть додаткові вакцини. Понад два мільйони доз вакцин проти кору - рекордний за останні роки обсяг - Україна закупить додатково на суму понад 276 мільйонів гривень..
11:34, 18 липня 2019
1 січня 2020 року всі медичні заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу, перейдуть на оплати за договорами з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Для цього вони мають відповідати кі..
всі новини

Комісія розглянула проект штатного розпису обласного медичного центру для лікування і реабілітації учасників АТО

Ознайомившись із питанням, постійна  комісія з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства рекомендує голові Тернопільської обласної ради Віктору Овчаруку погодити штатний розпис обласного медичного центру для лікування і реабілітації учасників АТО в кількості 35 штатних одиниць на 6 місяців 2018 року.

На засіданні постійної комісії заслухані звіти  про використання коштів обласного бюджету в галузі охорони здоров’я та служби у справах дітей облдержадміністрації  за II квартал 2018 року. Інформацію взято до відома.

Депутати обговорили питання про перетворення закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл,  селищ, міст Тернопільської області у комунальні некомерційні підприємства. Вирішено рекомендувати  керівникам таких закладів до 1 жовтня 2018 року надати на розгляд Тернопільської обласної ради пропозиції щодо перетворення закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області у комунальні некомерційні підприємства.

Комісія розглянула листи Міністерства охорони здоров’я України від 06 червня 2018 року і Тернопільської обласної державної  адміністрації від 22 червня 2018 року щодо передачі автомобілів швидкої медичної допомоги. Вирішено рекомендувати Тернопільській обласній раді прийняти рішення щодо надання згоди на прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області автомобіля швидкої  медичної допомоги  з подальшою його передачею Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для використання за цільовим призначенням.

Члени комісії, розглянувши звернення жителів міста Тернополя та Тернопільської області  від 14 травня, 04 червня, 07 червня і 18 червня 2018 року щодо захисту інституції сім’ї в Україні, рекомендують обласній раді повторно надіслати до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та Президента України Порошенка П.О. прийняте  на сесії обласної ради 5 липня 2017 року  звернення   щодо захисту інституції сім'ї в Україні для розгляду і вирішення порушеного питання.

Розглянуто також ще ряд господарських питань.


Читайте також