УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
14:00, 21 січня 2019
Деякі ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що начебто з 1 січня 2019 року в Україні діють нові правила виклику екстреної допомоги. Зокрема, стверджували, що екстрену допомогу розділили на швидку та неві..
13:05, 21 січня 2019
Члени Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради розповсюджують брехню, якою залякують українців щодо спецоперації по імунізації проти кору.
12:15, 21 січня 2019
НСЗУ розпочинає відкритий конкурсний відбір позаштатних медичних експертів для забезпечення клінічної експертизи роботи НСЗУ з наступних медичних напрямків:
всі новини

Відбулася відео-селекторна нарада з питань впровадження пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

У четвер, 16 серпня, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Світлана Безпоповцева, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА - начальник відділу медичних кадрів та режимно-секретної роботи Лідія Чайковська взяли участь у відео-селекторній нараді Міністерства соціальної політики України з питань впровадження пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». В ході наради обговорювалися технічні та організаційні питання.  

Тернопільська область повністю підтримує ініціативу Уряду і готова до впровадження означеного пілотного проекту. З 1 вересня тернопільські родини зможуть отримати найнеобхідніші для новонароджених речі.

Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також міститиме інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.

Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою, та видаватиметьсяпо одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Отже, при народженні дитини сім’ї отримають набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток:

·                     Підгузки одноразові для новонароджених, від 2 до 5 кг, та не менше 94 штук в упаковці.

·                     Серветки вологі одноразові для дітей від 0 років, гіпоалергенні, PH-нейтральні, без запаху, та не менше 56 штук в упаковці.

·                     Пелюшка ситцева, розмір 80 x 95 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

·                     Пелюшка фланелева, розмір 90 x 110 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

·                     Пелюшка муслінова, розмір 70 x 70 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

·                     Пелюшка багаторазова вологостійка, розмір 60 х 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

·                     Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 0 - 3 місяці

·                     Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 3 - 6 місяців

·                     Боді з коротким рукавом:

розмір 50 - 56 см

розмір 56 - 58 см

·                     Боді з довгим рукавом, трикотаж, стовідсоткова бавовна:

розмір 50 - 56 см

розмір 56 - 58 см

·                     Штани-повзунки із закритими носочками, стовідсоткова бавовна:

розмір 50 - 56 см

розмір 56 - 58 см

·                     Чоловічки з довгим рукавом та штанцями:

розмір 50 - 56 см

розмір 56 - 58 см

·                     Шкарпетки, частка бавовни у виробі не менше 90 відсотків, розмір 0 - 3 місяці

·                     Термометр для води

·                     Термометр для тіла електронний, з гумовим наконечником

·                     Ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками (безпечні), виготовлені з нержавіючої медичної сталі

·                     Прокладки для лактації, не менше 60 штук в упаковці

·                     Ковдра тепла/демісезонна, наповнювач - стовідсоткова бавовна, зовнішня тканина - також стовідсоткова бавовна, розмір 90 x 120 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

·                     Плед-ковдра, 100 % трикотаж, бавовна, розмір 60 x 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

·                     Матрац, склад за міжнародними нормами, розмір 42 x 70. Розмір матрацу (периметр) має збігатися з розміром (периметром) дна коробки-колиски

·                     Рушник махровий для купання з кутком, розмір 100 x 100 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %), вироблений з натурального матеріалу

·                     Іграшка-брязкальце розвиваюча, виготовлена із пластику зі сертифікатом, що дозволяє використання дитячих іграшок, без дрібних деталей

·                     Крем із вмістом ланоліну 100 %

·                     Рідке мило-шампунь дитяче з дозатором, універсальне, від 0 років, без парабенів, гіпоалергенне, без запаху, 500 мл

·                     Весь комплект буде упакований в коробку-колиску з міцного картону, розмір 43×70×27 см. Зазначена коробка виготовляється з міцного гофрокартону з кашировкою та повнокольоровим друком на дно та кришку коробки. А для зміцнення конструкції, в дно та бокові стінки мають бути додані окремі вставки.

Пакунок надаватиметься кожній родині при виписці з пологового будинку, він підтримає матеріально та інформаційно, та стане серйозною допомогою першочергово тим родинам, які через складне матеріальне становище позбавлені можливості придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.

 


Читайте також