УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:00, 19 квітня 2019
З 8 квітня по 9 травня 2019 року триває всеукраїнська акція “Місяць Червоного Хреста” під гаслом “ 100 років милосердя”.
09:30, 18 квітня 2019
Вже не вперше благодійники із Together for Ukraine Foundation, українська діаспора допомагають лікувально-профілактичним закладам області.
20:33, 17 квітня 2019
Медична реформа в дії (Тернопільщина)
всі новини

Ключовим завданням в умовах децентралізації є створення максимальних можливостей для надання якісних та доступних медичних послуг - Віктор Овчарук

"Ключовим завданням в умовах децентралізації є створення максимальних можливостей для надання якісних та доступних медичних послуг", -вважає голова обласної ради Віктор Овчарук.
Відбулася нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, яку організувала Українська асоціація районних та обласних рад у Затоці. Як зазначалось раніше,12 вересня, тема дня форуму – «Актуальні галузеві реформи: освіта та медицина». Голова обласної ради, віце-президент Асоціації Віктор Овчарук модерує дискусію, присвячену реформі охорони здоров’я усіх рівнів – «Реформа системи охорони здоров’я: роль місцевого самоврядування у наближенні медичних послуг до людей».
Зокрема, йдеться про первинну і вторинну ланки медицини та формування спроможної мережі надання медичних послуг.
Під час обговорення медичної реформи виступали представники міністерства охорони здоров'я, директорату медичних послуг міністерства охорони здоров’я України, експерти з питань реформування системи охорони здоров’я, керівники органів місцевого самоврядування тощо. 
Очільник Тернопільської області зазначив: "Важливість обговорюваних сьогодні питань поза будь-яким сумнівом, адже від впровадження медичної реформи залежить здоров’я громадян, а відтак майбутнє країни. І це не високі слова. За ними життя українців. Ключовим завданням в умовах децентралізації є створення максимальних можливостей для надання якісних та доступних медичних послуг. Разом з тим сама реформа децентралізації дала можливість, стала поштовхом для реалізації позитивних змін в галузі охорони здоров’я краю. Первинний рівень медичної допомоги – це основа системи охорони здоров’я області, відтак практичне втілення реформи розпочато саме з первинки". 
Також Віктор Овчарук говоив про реалізацію ліків по Програмі "Доступні ліки", про вторинну ланку медицини та формування спроможної мережі надання медичних послуг в області, а також вказав і на проблемні питання.
"Хочу ще раз наголосити, що саме завдяки реформі фінансової децентралізації, яка забезпечує перевиконання місцевих бюджетів усіх рівнів та спільній позиції депутатського корпусу і виконавчої гілки влади вдалось багато зробити в галузі охорони здоров’я нашого краю. Разом з тим, переконаний, що необхідно поліпшити комунікацію між центральними та місцевими органами влади для вирішення нагальних проблем впровадження реформи охорони здоров'я на місцях ", - зазначив очільник Тернопільської області.


Читайте також