УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
13:20, 18 вересня 2018
За участю делегації із Сполучених Штатів Америки, 17 вересня, відбулося передавання рентген-апарату вартістю більше 40000$ для Лановецької комунальної центральної районної лікарні.
12:45, 18 вересня 2018
Уже цієї п’ятниці, 21 вересня, о 19:20 у прямому ефірі “ТТБ” відбудеться сьомий випуск Звіти наживо.
12:45, 18 вересня 2018
Уже цієї п’ятниці, 21 вересня, о 19:20 у прямому ефірі “ТТБ” відбудеться сьомий випуск Звіти наживо.
всі новини

Володимир Григорович взяв участь у нараді під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України – Геннадія Григоровича Зубка

Начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук та начальник відділу технічного нагляду за будівництвом та капітальним ремонтом об’єктів охорони здоров’я управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Савчук Олександр Олександрович, 12 вересня, взяли участь у нараді щодо впровадження пріоритетних проектів будівництва, зокрема: підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу, малих групових будинків та інклюзивно-ресурсних центрів, яка відбулася під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Григоровича Зубка.

Із вступного слова розпочали нараду: Г.Г. Зубко – Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництв та житлово-комунального господарства України, П.В. Розенко – Віце-прем’єр-міністр України, М.А. Порошенко – голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, голова Українського культурного Фонду, М.М. Кулеба – уповноважений Президента України з прав дитини адміністрації Президента України.

 

В подальшому, під час наради обговорювалися наступні питання:

1. Розвиток мережі дитячих будинків сімейного типу ти малих групових будинків;

2. Розвиток інклюзивно-ресурсних центрів;

3. Стан реалізації в регіонах проектів нового будівництва амбулаторій, що фінансується у 2018 році за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.


Читайте також