УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
15:08, 19 липня 2019
19 липня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства "Тернопільський ..
10:14, 19 липня 2019
Подолати спалах кору в Україні допоможуть додаткові вакцини. Понад два мільйони доз вакцин проти кору - рекордний за останні роки обсяг - Україна закупить додатково на суму понад 276 мільйонів гривень..
11:34, 18 липня 2019
1 січня 2020 року всі медичні заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу, перейдуть на оплати за договорами з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Для цього вони мають відповідати кі..
всі новини

Володимир Григорович взяв участь у нараді під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України – Геннадія Григоровича Зубка

Начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук та начальник відділу технічного нагляду за будівництвом та капітальним ремонтом об’єктів охорони здоров’я управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Савчук Олександр Олександрович, 12 вересня, взяли участь у нараді щодо впровадження пріоритетних проектів будівництва, зокрема: підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу, малих групових будинків та інклюзивно-ресурсних центрів, яка відбулася під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Григоровича Зубка.

Із вступного слова розпочали нараду: Г.Г. Зубко – Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництв та житлово-комунального господарства України, П.В. Розенко – Віце-прем’єр-міністр України, М.А. Порошенко – голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, голова Українського культурного Фонду, М.М. Кулеба – уповноважений Президента України з прав дитини адміністрації Президента України.

 

В подальшому, під час наради обговорювалися наступні питання:

1. Розвиток мережі дитячих будинків сімейного типу ти малих групових будинків;

2. Розвиток інклюзивно-ресурсних центрів;

3. Стан реалізації в регіонах проектів нового будівництва амбулаторій, що фінансується у 2018 році за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.


Читайте також