УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:49, 19 липня 2018
18 липня 2018 року проведено переривчасті курси лікарів - інфекціоністів кабінетів “Довіра” лікувально-профілактичних закладів області на базі спеціалізованого амбулаторно-поліклінічного відділення пр..
11:28, 18 липня 2018
Про епідситуацію за перше півріччя 2018року та реалізацію заходів протидії туберкульозу За перше півріччя 2018року по області взято на диспансерний облік всіма формами активного туберкульозу 187 чол...
08:10, 16 липня 2018
Під час Загальнонаціональної прощі у Зарваниці оперативні штаби медичної допомоги були у цілковитій готовності та надавали усім потребуючим прочанам кваліфіковану та якісну медичну допомогу.
всі новини

Клініко-діагностична лабораторія Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні отримала сучасне медичне обладнання (фото)

Клініко-діагностична лабораторія Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні отримала сучасне медичне обладнання (фото)

6 жовтня обласній дитячій лікарні було передано гематологічний аналізатор закритого типу, вартість якого близько 320 тис. гривень. Даний апарат дозволяє провести близько 80 комплексних досліджень зразків крові в годину та зводить до мінімальної похибки людського фактору, тобто всі 22 параметри він вираховує та підтримує температурний режим сам. Потрібні кошти для придбання медичного обладнання вдалось зібрати завдячуючи клієнтам ПриватБанку, що робили відрахування до благодійного фонду "Допомагати просто".

« Ми щиро вдячні благодійному фонду "Допомагати просто" за таку підтримку нашій обласній дитячій лікарні. Необхідним в цьому гематологічному аналізаторі є те, що в ньому використовуються мікро дози крові, а саме 25 мікролітрів крові, адже у відділах обласної дитячої лікарні знаходяться глибоко недоношені дітки та діти до року, яким дуже важко набрати достатню кількість крові для проведення трудомісткого, скажем старого методу збору крові» - наголосив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук.

Також, в урочистій передачі медичного обладнання прийняли участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Степанович Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Вікторович Овчарук.

В подальшому очільники області оглянули відділ інтенсивної терапії новонароджених, операційне відділення, пульмонологічне відділення та зустрілися з медичним персоналом.

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також