УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:31, 18 грудня 2017
18 грудня о 19:00 год. відправлятиметься Поминальна Панахида. 19 грудня в 14:00 год. відбудеться «Литія» (поховання).
08:40, 18 грудня 2017
МОЗ України щиро вітає з перемогою сімейних лікарів Ореста Куленича (с. Ілавче, Тернопільська обл.), Вадима Вуса (с. Карпилівка, Рівненська обл.) та Ігоря Заставного (смт. Краковець, Львівська обл.). ..
13:52, 15 грудня 2017
Впродовж останніх 26 років в Україні впроваджувалося 7 національних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Їх розробка здійснювалася на національному рівні і не в повному обсязі враховувала епідеміоло..
всі новини

Клініко-діагностична лабораторія Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні отримала сучасне медичне обладнання (фото)

Клініко-діагностична лабораторія Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні отримала сучасне медичне обладнання (фото)

6 жовтня обласній дитячій лікарні було передано гематологічний аналізатор закритого типу, вартість якого близько 320 тис. гривень. Даний апарат дозволяє провести близько 80 комплексних досліджень зразків крові в годину та зводить до мінімальної похибки людського фактору, тобто всі 22 параметри він вираховує та підтримує температурний режим сам. Потрібні кошти для придбання медичного обладнання вдалось зібрати завдячуючи клієнтам ПриватБанку, що робили відрахування до благодійного фонду "Допомагати просто".

« Ми щиро вдячні благодійному фонду "Допомагати просто" за таку підтримку нашій обласній дитячій лікарні. Необхідним в цьому гематологічному аналізаторі є те, що в ньому використовуються мікро дози крові, а саме 25 мікролітрів крові, адже у відділах обласної дитячої лікарні знаходяться глибоко недоношені дітки та діти до року, яким дуже важко набрати достатню кількість крові для проведення трудомісткого, скажем старого методу збору крові» - наголосив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук.

Також, в урочистій передачі медичного обладнання прийняли участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Степанович Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Вікторович Овчарук.

В подальшому очільники області оглянули відділ інтенсивної терапії новонароджених, операційне відділення, пульмонологічне відділення та зустрілися з медичним персоналом.

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також