УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:28, 22 березня 2018
Нарада щодо виконання завдань з реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонал..
09:05, 22 березня 2018
Пологи та спостереження за вагітністю будуть безоплатними для пацієнта після запровадження реформи. Держава покриє на 100% вартість цих послуг.
13:38, 21 березня 2018
«Покласти край туберкульозу» - під таким гаслом відбувся круглий стіл для представників ЗМІ та зацікавлених осіб, приурочений Всесвітньому та Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом.
всі новини

Клініко-діагностична лабораторія Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні отримала сучасне медичне обладнання (фото)

Клініко-діагностична лабораторія Тернопільської обласної комунальної клінічної дитячої лікарні отримала сучасне медичне обладнання (фото)

6 жовтня обласній дитячій лікарні було передано гематологічний аналізатор закритого типу, вартість якого близько 320 тис. гривень. Даний апарат дозволяє провести близько 80 комплексних досліджень зразків крові в годину та зводить до мінімальної похибки людського фактору, тобто всі 22 параметри він вираховує та підтримує температурний режим сам. Потрібні кошти для придбання медичного обладнання вдалось зібрати завдячуючи клієнтам ПриватБанку, що робили відрахування до благодійного фонду "Допомагати просто".

« Ми щиро вдячні благодійному фонду "Допомагати просто" за таку підтримку нашій обласній дитячій лікарні. Необхідним в цьому гематологічному аналізаторі є те, що в ньому використовуються мікро дози крові, а саме 25 мікролітрів крові, адже у відділах обласної дитячої лікарні знаходяться глибоко недоношені дітки та діти до року, яким дуже важко набрати достатню кількість крові для проведення трудомісткого, скажем старого методу збору крові» - наголосив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук.

Також, в урочистій передачі медичного обладнання прийняли участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Степанович Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Вікторович Овчарук.

В подальшому очільники області оглянули відділ інтенсивної терапії новонароджених, операційне відділення, пульмонологічне відділення та зустрілися з медичним персоналом.

Прес-служба УОЗ ТОДА


Читайте також