УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
09:31, 18 грудня 2017
18 грудня о 19:00 год. відправлятиметься Поминальна Панахида. 19 грудня в 14:00 год. відбудеться «Литія» (поховання).
08:40, 18 грудня 2017
МОЗ України щиро вітає з перемогою сімейних лікарів Ореста Куленича (с. Ілавче, Тернопільська обл.), Вадима Вуса (с. Карпилівка, Рівненська обл.) та Ігоря Заставного (смт. Краковець, Львівська обл.). ..
13:52, 15 грудня 2017
Впродовж останніх 26 років в Україні впроваджувалося 7 національних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Їх розробка здійснювалася на національному рівні і не в повному обсязі враховувала епідеміоло..
всі новини

Відбулася ювілейна конференція «Здорова жінка – запорука здоров’я нації», приурочена 25 річниці діяльності МБФ «Дар життя» в Україні

10 жовтня 2017 року об 10.00 годині в приміщенні ТОДА за адресою місто Тернопіль, вулиця Грушевського , 8 відбулася ювілейна конференція «Здорова жінка – запорука здоров’я нації», приурочена 25 річниці діяльності МБФ «Дар життя» в Україні .

На конференцію приїхали: директор МБФ «Дар життя» Лейпер О.Ніколас, його дружина Лейпер Е.Керрі, яка є координатором МБФ «Дар життя», Роджер Ковасіні – професор, доктор теологічних наук, Джон Пітерсен - голова Європейського комітету міжнародної місії; гості з міста Києва, консультанти МБФ «Дар життя» - Кучма Ганна Олександрівна, Лещенко Світлана Радіонівна. На конференцію запрошені представники Тернопільської обладміністрації та Тернопільської обласної ради, громадських організацій та благодійних фондів, до повноважень яких належить здійснення заходів у сфері профілактики абортів, здоров’я дітей та матерів.

Конференцію відкрив з привітальним словом Крупа Любомир Левкович – заступник голови ТОР, він привітав всіх учасників конференції, висловив подяку керівництву МБФ «Дар життя» і нагородив грамотою ТОР директора МБФ «Дар життя» Лейпера О.Ніколаса

Директор МБФ «Дар життя» Лейпер О.Ніколас МБФ нагадав про історію роботи МБФ «Дар життя», що розпочав свою роботу в Україні як «Медична клініка на колесах» у 1992 році. Це стало можливим завдяки американцям українського походження доктору Стівену Дудяку та п. Джону Шепу. Діти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, були першими, хто отримав лікування. З тих перших років сотні тисяч українців змогли скористатись безкоштовними послугами «Медичної клініки на колесах» . «Дар життя» надає допомогу людям з особливими фізичним та розумовими потребами, сиротам, соціально незахищеним та малозабезпеченим. Всі медичні та стоматологічні послуги надаються безкоштовно. У складі «Дару життя» також функціонує декілька консультативних центрів «За життя». У цих центрах безкоштовно проводяться консультації кризових вагітних, тестування на вагітність, заняття та лекції на теми святості людського життя, внутрішньоутробного розвитку, репродуктивного здоров’я. Метою роботи консультативних центрів є збереження життя ненароджених дітей. МБФ «Дар життя» пропонує: тестування на вагітність та консультації при незапланованій вагітності конфіденційно, підготовку до партнерських пологів, школу материнства, лекторії та фізичні заняття для вагітних, просвітницьку роботу у навчальних закладах для різних вікових категорій. В Україні всього 4 центри «Дару життя», які знаходяться за адресою: м. Київ, вул Назарівська 7,кв.1 та вул. Вербицького 5,кабінет 100, в місті Тернопіль , вул. Руська 19, кв. 67, та в м. Кременець, вул. Ліцейна, 12, кв.5.

Керівництво МБФ «Дар життя» в особі директора МБФ «Дар життя» Лейпера О.Ніколаса висловив подяку активістам за активну громадянську позицію , творчу співпрацю на користь людям, присвячення свого часу та невичерпної енергії та з нагоди ювілейної конференції «Здорова жінка – запорука здоров’я нації», приурочена 25 річниці діяльності МБФ «Дар життя» в Україні і висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Прес служба УОЗ ТОДА


Читайте також