УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
15:08, 19 липня 2019
19 липня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства "Тернопільський ..
10:14, 19 липня 2019
Подолати спалах кору в Україні допоможуть додаткові вакцини. Понад два мільйони доз вакцин проти кору - рекордний за останні роки обсяг - Україна закупить додатково на суму понад 276 мільйонів гривень..
11:34, 18 липня 2019
1 січня 2020 року всі медичні заклади, що надають спеціалізовану медичну допомогу, перейдуть на оплати за договорами з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Для цього вони мають відповідати кі..
всі новини

Медичних працівників області навчали користуватися Єдиною електронною системою епідеміологічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції

07 та 08 листопада 2018 рокув  м. Тернополі  проводилось  навчання медичного персоналу Тернопільської області щодо користування Єдиною електронною системою епідеміологічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції.

Тренінг організовано в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я». Навчання проводилось працівниками благодійної організації  100% життя.

Основна мета тренінгу - це навчити медичний персонал лікувальних закладів Тернопільської області, які здійснюють медичний нагляд за ВІЛ-позитивними особами та надають послуги з консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію (кабінети «Довіра», сайти АРТ, обласний центр СНІД) роботі в Єдиній електронній системі епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції/

Завдання, які ставились перед  учасниками тренінгу, а це  медичний персонал лікувальних закладів Тернопільської області, були такими:

1. Ознайомлення з програмою МІС ВІЛ. Робота з медичними даними пацієнта закладу в Демо-версії програми.

2.Надання доступу до Пром-версії програми працівникам та робота в ній.

 

 

Всі медичні працівники, які зібрались з усіх районів області на навчання, отримали  методичну літературу -  коротку інструкцію роботи в МІС ВІЛ, а по закінченню тренінгу – сертифікат про доступ до роботи в програмі МІС з ВІЛ - інфікованими.


Читайте також