УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
14:20, 13 листопада 2018
Уряд Японії надав фінансову допомогу у розмірі 78 985дол. США для Проекту модернізації медичного обладнання у Кременецькій районній клінічній лікарні.
11:25, 13 листопада 2018
Як часто ви призначали собі антибіотики, коли «щось задовго» хворіли грипом? Ви не лише неефективно лікувались (антибіотики діють на бактерії, а грип викликають віруси), а ще й збільшували ризик, що а..
12:46, 12 листопада 2018
13 листопада, за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі СУМІ та Голови політичного відділу Посольства Японії в Україні пана Дайсуке МІНАМІНО, відбудеться церемонія пер..
всі новини

Медичних працівників області навчали користуватися Єдиною електронною системою епідеміологічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції

07 та 08 листопада 2018 рокув  м. Тернополі  проводилось  навчання медичного персоналу Тернопільської області щодо користування Єдиною електронною системою епідеміологічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції.

Тренінг організовано в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я». Навчання проводилось працівниками благодійної організації  100% життя.

Основна мета тренінгу - це навчити медичний персонал лікувальних закладів Тернопільської області, які здійснюють медичний нагляд за ВІЛ-позитивними особами та надають послуги з консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію (кабінети «Довіра», сайти АРТ, обласний центр СНІД) роботі в Єдиній електронній системі епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції/

Завдання, які ставились перед  учасниками тренінгу, а це  медичний персонал лікувальних закладів Тернопільської області, були такими:

1. Ознайомлення з програмою МІС ВІЛ. Робота з медичними даними пацієнта закладу в Демо-версії програми.

2.Надання доступу до Пром-версії програми працівникам та робота в ній.

 

 

Всі медичні працівники, які зібрались з усіх районів області на навчання, отримали  методичну літературу -  коротку інструкцію роботи в МІС ВІЛ, а по закінченню тренінгу – сертифікат про доступ до роботи в програмі МІС з ВІЛ - інфікованими.


Читайте також