УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:22, 24 травня 2019
Всеукраїнський тиждень планування сімї та збереження репродуктивного здоров’я
14:44, 23 травня 2019
Уже до кінця року оновлені диспетчерські повинні сформувати єдину електронну систему. І так само до кінця року будуть перші результати пілотних проектів у Донецькій, Вінницькій, Одеській, Полтавській,..
07:24, 23 травня 2019
Команда управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації взяла участь у вшануванні пам’яті великого Кобзаря, в день 158 річниці з дня перепоховання поета.
всі новини

З нагоди річниці роботи, благодійники запросили українську делегацію відвідати Бельгію

З нагоди 25-ти річної роботи благодійної організації Oekraїne Project Edegem Belgian Organization (Український проект Едегем бельгійської організації) в Україні, начальник управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук та українська делегація відвідали Бельгію.

Головні координотори проекту Liliane Bollaerts (Ліліане Боллаертс) та наш земляк Igor Vitenko (Ігор Вітенко) уже кілька років співпрацюють із управлінням охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації у розвитку медицини області, а саме: spine bifida ( спинна біфіда), hydrocefalia (гідроцефалія), паліативна допомога, сучасне лікування гнійних ран та обмін досвідом між студентами медичних коледжів.

Завдяки представникам благодійної організації Oekraїne Project Edegem, тернопільські медичні заклади отримали сучасне медичне обладнання, інвентар та розхідні матеріали, за що очільник медицини вручив благодійникам подяку від імені голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни та голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука за надану благодійну допомогу та щиру зацікавленість у розвитку закладів охорони здоров'я Тернопільщини.

Також, українська делегація поспілкувалася із представниками української діаспори в Бельгії, з представниками консульства України в Бельгії та з депутатом Європарламенту Mark Demesmaeker (Марком Демесмаекером) - головою депутатської групи Європарламенту, в яку входить 60 чоловік, які підтримують Україну.

Mark Demesmaeker зазначив, що відвідував Україну під час Революції Гідностіта був на Сході України в зоні бойових дій. 
Також, депутат Європарламенту наголосив про важливість подальшої підтримки України під час Українсько-Російської війни.


Читайте також