УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
14:32, 13 червня 2019
Сотні медиків із всієї області зібралися у Тернопільському обласному драматичному театрі задля відзначення свого професійного свята.
13:30, 12 червня 2019
12 червня, у конференц-залі комплексу "Оскар" відбулися переривчасті курси для лікарів-дерматовенерологів лікувально-профілактичних закладів області.
09:33, 12 червня 2019
Інформаційний медичний вісник травень 2019
всі новини

Обласна дитяча лікарня отримала нове сучасне обладнання

27 грудня, представник благодійного фонду «Допомагати просто», засновником якого є ПриватБанк, передав для потреб головної дитячої лікарні краю пульсоксиметр та шприцевий інфузійний насос. Загальна вартість цієї вкрай необхідної медичної апаратури для відділів інтенсивної терапії становить понад 121 тисячу гривень.
За словами головного лікаря Григорія Корицького, відділення анестезіології та інтенсивної терапії потребує 11 пульсоксиметрів, а зараз уже таких є шість.

В свою чергу, заступник начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Тетяна Скарлош зазначила, що цей спеціальний діагностичний електронний прилад використовується для тривалого моніторингу насичення крові киснем. Для відділення інтенсивної терапії новонароджених незамінним є шприцевий інфузійний насос, який використовується для дозованого введення ліків пацієнтам. «Для даного закладу і для його пацієнтів – це надзвичайно важливий подарунок», - додала Тетяна Ярославівна.

Подякував благодійникам і голова обласної ради Віктор Овчарук. «Медицина області, - наголосив очільник краю, - упродовж останніх трьох років, без перебільшення, зазнала чимало позитивних змін. Обласна рада виділяє мільйони гривень на придбання сучасного обладнання, дороговартісних медикаментів, ремонти приміщень тощо для підвищення якості надання медичних послуг. Серед пріоритетних – обласна дитяча лікарня, адже мова йде про здоров’я, а часом і життя маленьких краян. Водночас відзначу, що у цьому допомагають і небайдужі громадяни, організації та благодійні фонди, які, згуртувавшись, сприяють у придбанні необхідного обладнання для наших медичних закладів. Згадаймо акцію «Від серця до серця», під час якої збиралися кошти для потреб хворих діток, благодійний проект проект CITRUS LIFE, створений з метою придбання ультразвукового скальпеля для Тернопільського обласного клінічного онкодиспансеру. І сьогодні благодійний фонд «Допомагати просто» зробив значний внесок у справу належного та якісного лікування дітей. Від імені усієї обласної ради приношу вам велику подяку за добре серце!».


Читайте також