УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
08:50, 18 березня 2019
На сьогоднішній день вкрай актуальним є питання надання якісної медичної допомоги сільському населенню. Одне з головних завдань - це створення гідних умов для роботи медичного персоналу.
08:00, 18 березня 2019
Віктор Овчарук разом із начальником управління охорони здоров’я ОДА Володимиром Богайчуком зустрівся з працівниками центральних районних лікарень Зборова, Козови та Бережан. Голова обласної ради відпо..
15:10, 17 березня 2019
17 березня відбулося урочисте відкриття «Великогаївської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини».
всі новини

Керівники області подякували швейцарським благодійникам за реанімобіль для обласної дитячої клінічної лікарні

   4 січня, голова Тернопільської обласної ради Віктор Вікторович Овчарук, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Зеновійович Юрик та начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук подякували швейцарським благодійникам за реанімобіль для обласної дитячої клінічної лікарні.

   Благодійну допомогу для Тернопільської області представники місії «Schweizer Osthilfe» надають вперше, але наголошують, що не в остання.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року відбулась передача реанімобіля для відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, на оснащення якого витрачено близько мільйона гривень. Даний реанімобіль належав реанімаційній службі міста Цюріх, приватній організації, що надає медичні послуги. 

   Планується, що на Тернопільщині реанімобіль буде транспортувати дітей зі всієї області у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні та забезпечуватиме роботу відділення виїзної педіатричної бригади.

За надану благодійну допомогу та зацікавленість у розвитку закладів охорони здоров’я Тернопільської області представникам місії «Schweizer Osthilfe», а сааме: Hermann Keller – благодійнику, директору місії «Schweizer Osthilfe» (Швейцарія - допомога сходу), Ferdinand Baggenstos - відповідального в місії «Schweizer Osthilfe» за документообіг та організаційну частину та Гонтару Івану – волонтеру, представнику благодійного фонду «Світло Реформації» та куратору «Schweizer Osthilfe» оголошено спільну подяку обласної державної адміністрації та обласної ради.


Читайте також