УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
14:32, 13 червня 2019
Сотні медиків із всієї області зібралися у Тернопільському обласному драматичному театрі задля відзначення свого професійного свята.
13:30, 12 червня 2019
12 червня, у конференц-залі комплексу "Оскар" відбулися переривчасті курси для лікарів-дерматовенерологів лікувально-профілактичних закладів області.
09:33, 12 червня 2019
Інформаційний медичний вісник травень 2019
всі новини

Керівники області подякували швейцарським благодійникам за реанімобіль для обласної дитячої клінічної лікарні

   4 січня, голова Тернопільської обласної ради Віктор Вікторович Овчарук, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Зеновійович Юрик та начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук подякували швейцарським благодійникам за реанімобіль для обласної дитячої клінічної лікарні.

   Благодійну допомогу для Тернопільської області представники місії «Schweizer Osthilfe» надають вперше, але наголошують, що не в остання.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року відбулась передача реанімобіля для відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, на оснащення якого витрачено близько мільйона гривень. Даний реанімобіль належав реанімаційній службі міста Цюріх, приватній організації, що надає медичні послуги. 

   Планується, що на Тернопільщині реанімобіль буде транспортувати дітей зі всієї області у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні та забезпечуватиме роботу відділення виїзної педіатричної бригади.

За надану благодійну допомогу та зацікавленість у розвитку закладів охорони здоров’я Тернопільської області представникам місії «Schweizer Osthilfe», а сааме: Hermann Keller – благодійнику, директору місії «Schweizer Osthilfe» (Швейцарія - допомога сходу), Ferdinand Baggenstos - відповідального в місії «Schweizer Osthilfe» за документообіг та організаційну частину та Гонтару Івану – волонтеру, представнику благодійного фонду «Світло Реформації» та куратору «Schweizer Osthilfe» оголошено спільну подяку обласної державної адміністрації та обласної ради.


Читайте також